Самовільною 3-поверховою забудовою в Ужгороді зайнявся державний архітектурно-будівельний контроль

Як повідомляє начальник відділу ДАБК Олександра Зотова, з’ясувалося, що забудовник самовільно зробив котлован і монтує зі збірних бетонних блоків фундамент, хоча не отримав дозвіл на початок будівельних робіт. Крім того, містобудівними умовами та обмеженнями передбачено будівництво на цій ділянці, площею 0,1416 га, індивідуального житлового будинку, попередньо йшлося про приватний будинок заввишки три поверхи та з мансардою, але на одному з сайтів оголошень розміщено повідомлення про продаж у новобудові за цією адресою 28 квартир.
Головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський зазначає, що містобудівні умови та обмеження не дають дозвіл на проведення будівельних робіт, це лише вихідні дані для проектування. Забудовник повинен був розробити проектну документацію, пройти експертизу та подати декларацію про початок будівництва.
На забудовника склали протокол про адміністративне правопорушення, який передбачає накладення штрафу розміром 10,2 тисячі гривень та склали припис з вимогою негайно зупинити всі будівельні роботи, зареєструвати декларацію про початок будівельних робіт. Якщо цей припис не буде виконано, буде складено ще один адміністративний протокол і штраф за це передбачено у розмірі 6,8 тисяч гривень.
Також працівники відділу ДАБК Ужгородської міської ради скерували листа Державній архітектурно-будівельній інспекції у Закарпатській області щодо перевірки, чи достовірні відомості надав забудовник для отримання містобудівних умов та обмежень, чи не мав, скажімо, наміру замість приватного житлового будинку насправді звести багатоповерхівку з квартирами на продаж.
Джерело: Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
До теми
- В Ужгороді на площі Поштовій відкрили виставку Великодніх писанок
- В Ужгороді розпочав роботу Великодній ярмарок
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 33-річним солдатом Михайлом Шипом
- Завтра в Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Шипом.
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 43-річним солдатом Олександром Луцьом
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим захисником
- Ужгородська музична школа №1 дала звітний концерт, на якому зібрали кошти для захисників
- Кілометри заради фронту: Ужгород готується до напівмарафону
- В Ужгороді відкрили нову сучасну спортивну залу для занять боксом
- В Ужгороді з нагоди Міжнародного дня театру привітали тих, хто присвятив своє життя сцені
- В Ужгороді відкрили перший корпус Комплексного соціального хабу «Благо»
- Символ незламної дружби: в Ужгороді делегація з Чехії висадила липу у сквері Масарика
- Гроші з продажу – для ЗСУ: в Ужгороді проводять благодійну виставку-ярмарок "Світ писанки"
- Як розвиватимуться громади: на Закарпатті відбувся стратегічний воркшоп
- В Ужгороді відзначили 12-ту річницю Національної гвардії України
- Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді відкрили виставку про Палац Великих Князів Литовських
- Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»!
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком

До цієї новини немає коментарів