Приміщення Держекоінспекціїї Закарпаття горіло в Ужгороді

«3 січня о 08:35 Службу порятунку 101 повідомили про пожежу в приміщенні на вулиці Швабській. За вказаною адресою були направлені два відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частини обласного центру. Пожежу площею 2 кваратних метри локалізували о 8:50, а о 9:01 повністю ліквідували. Завдяки професійним та злагодженим діям бійців ДСНС вдалося врятувати від знищення вогнем приміщення державної установи. Осередком займання став один із кабінетів», – ідеться в повідомлені У ДСНС України у Закарпатській області.
В ДСНС додали, що причина та збитки від пожежі наразі встановлюються компетентними службами, однак вогонь таки встиг пошкодити частину службової документації й наявні там офісні меблі та оргтехніку.
Серед імовірних причин виникнення пожежі розглядається й коротке замикання електропродовжувача. Травмованих та загиблих на пожежі не було.
До теми
- Закарпатській рятувальники ліквідували пожежу в будівлях баз відпочинку в селищі Солотвино
- Ужгородська міська дитяча лікарня отримала гуманітарну допомогу від СОС Дитячі Містечка Україна
- Ужгородські рятувальники провели протипожежний інструктаж для працівників театру ляльок
- Вихованцям «Дороги життя» в Ужгороді влаштували свято
- На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу електромобіля Tesla
- В ужгородському скансені встановили сенсорний інформаційний термінал
- Свідоцтва випускникам, щирі оплески, музика серця та благодійність — в Ужгородській музичній школі №1 урочисто завершили навчальний рік
- «Покоління тих, кому болить» – в Ужгороді відбулася прем’єра фільму під відкритим небом
- 176 ужгородських школярів відзначили грошовими преміями за високі досягнення у навчанні та наукових здобутках
- На Закарпатті організували свято для 200 дітей із вразливих категорій
- 80 000 гривень на підтримку захисників зібрали в Ужгороді під час першого у цьому сезоні благодійного велозаїзду «Big City Ride»
- У центрі Ужгорода - масштабне свято для дітей
- Завтра, 1 червня, міська рада запрошує діток на активності та розваги у центрі Ужгорода
- В Ужгороді пролунав останній дзвоник для понад 2,5 тисячі випускників шкіл
- Ужгородців та гостей міста запрошують сьогодні ввечері на перегляд фільму на Липовій алеї
- Безкоштовно перевірити родимки зможе кожен охочий завтра в Ужгороді
- «Щастя в квадраті»: завтра в Ужгородському скансені презентують виставковий проєкт Харківської державної академії дизайну і мистецтв
- Унікальна операція в Закарпатській обласній лікарні: військовому відновили функцію кисті після важкого поранення
- Служив у Французькому легіоні, але повернувся захищати Україну. На Ужгородщині встановили меморіальну дошку Святославу Сойку
- Трагедія в Ужгороді: 16-річний студент викинувся із 6-го поверху гуртожитку
До цієї новини немає коментарів