Закарпатська поліція нагородила діток правоохоронців - переможців конкурсу дитячого малюнка (ФОТО)

З ініціативи начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковника поліції Романа Стефанишина, з метою популяризації професії працівника поліції та пошуку талановитих дітей, у ці передсвяткові дні пройшов конкурс дитячого малюнку серед дітей працівників поліції «Я зростаю в сім’ї поліцейського з вірою в Різдвяне диво». Сьогодні ж підбили підсумки та назвали переможців.
Нагороди юним художникам вручив заступник начальника ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Іван Пеняк.
Загалом на конкурс надійшло п’ять десятків творчих робіт дітей правоохоронців, які були розподілені за віковими категоріями.
У віковій категорії 4-6 років перемогла робота Ірини Поковби. Друге місце зайняла Анастасія Плиска, третє – Анастасія Шпілька.
У категорії 7-9 років перемогла Стефанія Горзов, другою стала Юлія Цигика. Журі визначило відразу двох переможців за третє місце: Поліну Немчину та Юлію Кушнір.
У категорії 10-14 років перше місце виборола Злата Лендєл, друге – Софія Яцканич, два третіх – Сергій Чума та Анастасія Лесьо.
Заступник начальника ГУНП області полковник Іван Пеняк вручив усім переможцям нагороди – мольберти, фарби та інші цінні подарунки. А всі учасники конкурсу одержали почесні грамоти за участь в ньому. Самі ж дитячі роботи прикрасять спеціальний стенд біля музею облуправління поліції.
Полковник Іван Пеняк привітав усіх учасників конкурсу та їх батьків з наступаючими Новорічно-Різдвяними святами, побажав батькам – нових успіхів у службі та всіляких житейських гараздів у новому році, а діткам – добре вчитися і слухатися батьків.
На завершення було фото на пам’ять і святковий міні-концерт у виконанні духового оркестру Закарпатської поліції.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області




До теми
- INCLUSIVE-ED4ALL: освіта для всіх і кожного у сільських громадах України та Румунії
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у червні 1925-го? (ФОТО)
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- В Ужгороді водій автобуса веде блог про свою роботу
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Ужгородські школярі – серед найкращих на Всеукраїнському заході «Швидше, вище, сильніше – разом!»
- В Ужгородському скансені створять 3D моделі народного вбрання з різних регіонів Закарпаття
- Ужгородська школа мистецтв завершила 70-й, ювілейний, навчальний рік
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Закарпатські патрульні нагадують пішоходам про їхні права та обов'язки
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
До цієї новини немає коментарів