Прокуратура розслідує побиття учня директоркою школи на Воловеччині

Розслідуванням цього інциденту зайнялась прокуратура Закарпатської області.
Правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.137 (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей) КК України.
Провадження перебуває на контролі Мукачівської місцевої прокуратури і розслідується Воловецьким відділенням поліції.
Директорці загрожує покарання у виді штрафу від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади.
За даними місцевих ЗМІ, інцидент трапився ще 29 вересня 2017 року. Директорка вдарила хлопчика так, «що в нього пішла кров із носу».
Після цього вона змусила вчительку вмити дитину і зупинити кров тампоном.
Потім, за даними журналістів, директорка залякувала дитину в'язницею, якщо він розповість рідним про інцидент. Вдома Ярослав не одразу розповів, що сталось. За даними ЗМІ, спочатку він повідомляв, що вдарився.
Згодом бабуся хлопчика дізналась подробиці інциденту і записала його свідчення на відео.
Хлопчик розповів, що із друзями грав у «доганялки» на перерві, а після початку уроку до класу зайшла директорка Наталія Федорівна і вдарила його по обличчю. Школяр розповів, що у нього пішла носом кров.
Юрист Сергій Гартінгер повідомив, що після того, як прокуратура почала розслідування, директорка взяла лікарняну відпустку.
До теми
- У Карпатах стартував ретрит для ветеранок і військовослужбовиць
- На Тячівщині чоловік впав із 20-метрової висоти в річку та вижив
- Поліція Берегова розслідує ДТП за участі «швидкої» та малолітнього хлопчика-пішохода
- Майже 1 мільйон доларів у схованці авто: жителя Ужгородщини судитимуть за контрабанду
- На Закарпатті перевізника оштрафують на понад 36 тисяч гривень за чужу чіп-картку та порушення режиму праці
- Контрабандний маршрут через Закарпаття перекрито: міжнародна спецоперація завершилася 20 затриманнями
- На фестивалі поблизу Шипоту собака напав на дівчину: постраждалу госпіталізували
- Через спалювання сухої трави травмувалася 69-річна закарпатка
- На Закарпатті у екслісничого, який самовільно збудував дачу в лісі, виявлено незадекларованого майна на 9,6 млн грн
- Закарпатці – серед учасників міжнародного фотопроєкту «Милуватися світом»
- Наслідки нічної атаки росії: поїзди до Ужгорода, Мукачева, Рахова та Солотвина прибувають із запізненням
- На Берегівщині взято під варту підозрюваного, який сокирою намагався вбити знайомого
- 1,52 проміле алкоголю та ДТП: патрульні відсторонили в Ужгороді від керування нетверезу водійку
- «Ужгородська Регата» повертається: благодійний заплив відбудеться вже цього місяця
- Поліція розслідує 2 смертельні ДТП за участю мотоциклістів, що стались минулої доби на Закарпатті
- За місяць на Закарпатті оштрафували 961 водія за перевищення швидкості
- На Закарпатті розпочалася вступна кампанія до закладів вищої освіти
- У селі на Ужгородщині фіксують випадки захворювання на гепатит А
- Від крадіжок до торгівлі метамфетаміном: у Мукачеві наркоторгівця засуджено до 6 років ув’язнення
- Жителя Чернігівщини затримали за спробу незаконного переправлення через кордон двох осіб

До цієї новини немає коментарів