На Закарпатті відзначили 100-літній ювілей української дипломатії

Документи про становлення та визнання України як незалежної держави, дипломатичні документи та паспорти столітньої давності. На честь святкування 100-річчя дипломатії унікальну виставку привезли до Ужгорода.
Вони, у першу чергу, показують культурні зв’язки України з іншими країнами та, зрештою, показують, що у той час дипломатія нашої держави як така існувала.Для представлення виставки організатори акумулювали районні, центральні державні та закордонні архіви, колекції. Експозиція містить і маловідомі факти з історії. До прикладу, за що був звільнений міністр закордонних справ Корнійчук. Є тут і про те, як тодішня радянська влада всіляко намагалася зіпсувати та попередити відносити УНР з Європою та США.
До теми
- Водій, фігурант смертельної ДТП біля Ужгорода, перебуває під цілодобовою охороною в медзакладі
- Ужгородська міська дитяча лікарня отримала гуманітарну допомогу від СОС Дитячі Містечка Україна
- За матеріалами поліції Ужгорода судитимуть зловмисників, які причетні до серії підпалів авто в обласному центрі
- На об'їзній Ужгорода сталася смертельна ДТП
- Нову державну нагороду – медаль «Майбутнє України» – отримала ужгородська школярка Кіра Обединська
- Судовий вирок за зраду: в Ужгороді двох колаборантів засуджено до 13 років за службу окупантам
- Вихованцям «Дороги життя» в Ужгороді влаштували свято
- В ужгородському скансені встановили сенсорний інформаційний термінал
- Свідоцтва випускникам, щирі оплески, музика серця та благодійність — в Ужгородській музичній школі №1 урочисто завершили навчальний рік
- «Покоління тих, кому болить» – в Ужгороді відбулася прем’єра фільму під відкритим небом
- Патрульні виявили на Ужгородщині водія у стані наркотичного сп’яніння
- 176 ужгородських школярів відзначили грошовими преміями за високі досягнення у навчанні та наукових здобутках
- На Закарпатті організували свято для 200 дітей із вразливих категорій
- 80 000 гривень на підтримку захисників зібрали в Ужгороді під час першого у цьому сезоні благодійного велозаїзду «Big City Ride»
- У центрі Ужгорода - масштабне свято для дітей
- Нетверезе керування та ДТП: патрульні оперативно розшукали порушника в Ужгороді
- Двоє науковців УжНУ увійшли до складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді України
- Завтра, 1 червня, міська рада запрошує діток на активності та розваги у центрі Ужгорода
- Поліцейські Ужгорода затримали раніше судимого за майнові злочини закарпатця, який пограбував АЗС
- В Ужгороді пролунав останній дзвоник для понад 2,5 тисячі випускників шкіл
До цієї новини немає коментарів