Помітивши "зелених кашкетів", четверо контрабандистів залишили "тютюновий вантаж" і кинулися навтіки!

Сьогодні вранці, в рамках проведення операції «Кордон-2017», прикордонники відділу «Тячів» Мукачівського загону запобігли переміщенню через кордон тютюнової контрабанди.
Патрулюючи державний рубіж, прикордонний наряд побачив групу осіб. Невідомі з пакунками на плечах бігли до річки Тиса, якою проходить кордон з сусідньою Румунією. Помітивши наряд особи покинули поблизу кордону 8 пакунків з тютюном та вдались до втечі.
Переслідуючи правопорушників, прикордонники здійснили попереджувальний постріл. До місця виявлення протиправної діяльності негайно висунулась група реагування, яка за 800 метрів до кордону зупинила автомобіль Fiat Doblo та 6 осіб, можливо причетних до протиправної діяльності. Четверо з них не мали при собі жодних документів. В автомобілі знаходився гумовий човен, за допомогою якого, ймовірно, й планувалось переправлення контрабандного тютюну через річку.
Для складання протоколів про адмінправопорушення осіб, які знаходились у контрольованому прикордонному районі без документів та можуть бути причетні до спроби незаконного переміщення через кордон контрабандного тютюну доставлено до прикордонного підрозділу. Правову оцінку їх діям та міру покарання визначатиме суд.
Виявлені 6 тисяч пачок сигарет, які знаходились у покинутих контрабандистами пакунках прикордонники згодом передадуть представникам фіскальної служби.
Джерело: Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
До теми
- Спокусилися на закордон: на околиці Чопа затримали трьох львів'ян призовного віку
- На Рахівщині викрили схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через держкордон до Румунії
- «Вікно» не відчинилося: прикордонники затримали трьох юнаків поблизу кордону зі Словаччиною
- Прикордонники затримали групу порушників, які намагалися потай перейти кордон з Угорщиною
- Прикордонники Чопського загону виявили автомобіль, розшукуваний Інтерполом як викрадений
- Сумчанин пропонував закарпатським прикордонникам хабар за безперешкодний перетин кордону
- На Тячівщині поліція затримали двох зловмисників, причетних до організації незаконної переправи чоловіків через кордон
- Двоє киян організували на Закарпатті канал незаконного переправлення осіб через кордон
- На Закарпатті через тютюнову контрабанду вилучили пасажирський автобус
- 18-річний таксист за 6300 євро намагався переправити клієнта за кордон
- Пішки з контрабандою: закарпатця затримали з культурними цінностями у рюкзаку
- Податківці Закарпаття виявили торгівлю сировиною для рідин, що використовуються в електронних сигаретах
- На кордоні з Угорщиною закарпатські митники вилучили предмети правопорушення на понад мільйон гривень
- Міжнародні фахівці проінспектували безпеку кордонів України з ЄС та здатність ефективно протидіяти загрозам
- Маскування під медиків: правоохоронці зупинили «швидку», яка везла до кордону з Румунією військовозобов’язаних
- 27 вагонів підробки: закарпатські митники зупинили схему фіктивного експорту на мільйони
- Худоба як прикриття: ноу-хау від закарпатських переправників викрили прикордонники
- Військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону нагороджено державною відзнакою
- 5 років тюрми: на Закарпатті чоловік брав $10 тисяч за переправлення ухилянтів через кордон
- Двоє чоловіків з Харківщини 14 днів шукали кордон - прикордонники зупинили їх за 100 метрів від держрубежу
До цієї новини немає коментарів