На Ужі – лебедине поповнення

Птах, який ще не набув білого кольору, плаває в районі центра міста разом з дорослими білими красенями. У соцмережах ужгородці жартують, що це до пари ужгородських лебедів приплив у гості їхній племінник.
Зараз на Ужі активний період пташиної комунікації. Біля берегів разом збираються і лебеді, і качки, і голуби, і міські чайки. Яскраві пернаті компанії максимально близько підпускають до себе людей, з радістю приймають у дарунок ласощі. Однак варто пам′ятати, що лебедям не надто корисний хліб, який так полюбляють інші пташки. Загалом же, за словами фахівців, в Ужгороді птахам достатньо природнього раціону, яким багатий Уж.
Завітайте на набережну Незалежності, аби побачити пернатих красенів нашого міста!












До теми
- Кінолога Чопського прикордонного загону та його вівчарку відзначили на всеукраїнській церемонії «Чотирилапі захисники»
- У Закарпатській обласній дитячій лікарні застосовують сучасні малотравматичні методики для лікування деформацій кісток
- Поліцейські Ужгорода затримали зловмисника, який побив охоронця одного з місцевих магазинів
- Ужгородська громада представила інвестиційний потенціал на міжнародному форумі у Варшаві
- У селі Іза на Закарпатті зафіксували спалах вірусного гепатиту A - фахівці рекомендують утриматися від поїздок туди
- Закарпатський народний хор увосьме представить арт-проєкт «Зіркове майбутнє Срібної Землі»
- Із початку листопада на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 21 водія
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП у Королеві, що призвела до смерті неповнолітнього
- В Ужгороді патрульні розшукали зниклу дитину
- Наркооранжерея в багатоповерхівці: жителя Мукачева засудили за збут метамфетаміну
- 5 років позбавлення волі: на Закарпатті чоловіка вдруге покарали за антиукраїнські заклики в забороненій соцмережі
- Ужгород попрощався із 26-річним полеглим Героєм – лейтенантом поліції Юрієм Василиженком
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП з потерпілими на Тячівщині
- Напав на ужгородку та пограбував її: поліцейські затримали чоловіка, причетного до злочину
- За матеріалами СБУ заочний тюремний вирок отримав клірик рпц, який «благословляв» убивства українців та фінансував окупантів
- «Обрахувався» на кордоні: українець втратив незадекларовану валюту на 1 млн грн
- Поліція Закарпаття викрила групу залізничників, які викрадали дизпаливо з локомотивів «Укрзалізниці».
- На Закарпатті офіційно запрацювало сучасне напіввідкрите стрільбище
- В ужгородському скансені вп'яте відкривається Резиденція Святого Миколая!
- Ужгород попрощався із 48-річним солдатом Олександром Поповичем


До цієї новини немає коментарів