Ужгородських п’ятикласників працівники поліції навчали правової дисципліни

Учнів 5-го класу ужгородської ЗОШ №6 працівники поліції навчали правової дисципліни, правил дорожнього руху та як вберегти себе від злочину.
Днями працівники сектору ювенальної превенції організували зустріч з учнями 5-го класу загальноосвітньої школи № 6 міста Ужгород. Під час виховної години поліцейські розповіли школярам, як вберегти себе від дорожньо-транспортної пригоди та як не стати об’єктом злочину. В ході спілкування діти брали активну участь та задавали багато запитань. Особливо їх цікавили правила поведінки на дорозі.
Для того, щоб розповідь поліцейських краще запам’яталась дітям, школярі подивились мультфільм про правила дорожнього руху.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Мукачівські патрульні притягнули до відповідальності нетверезу водійку, позбавлену права керування
- На Закарпатті поліція затримала двох п?яних водіїв, з вини яких сталися дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими
- У Тячеві провели спортивний івент на підтримку Об'єднаної штурмової бригади НПУ «Лють»
- «Смак Ужгорода» - набір кулінарних листівок презентують завтра у «Совиному гнізді»
- Виповнюється 80 років із дня заснування музею імені Тиводара Легоцького: охочих запрошують на святкову програму
- В Ужгороді презентували адаптивний вид боротьби для ветеранів та ветеранок війни
- В Ужгороді високі державні нагороди вручили рідним полеглих Героїв
- На Закарпатті поранені захисники пройшли відновлювальну терапію із залученням службових собак поліції
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 109 водіїв, які покинули місце ДТП
- Смертельна аварія на ужгородській об’їзній: підозрюваний 18-річний водій під цілодобовим домашнім арештом
- Поліція Закарпаття перекрила черговий канал переправлення військовозобов’язаних за кордон: організатора схеми затримано
- Понад 14 тисяч водіїв оштрафували на Закарпатті за перевищення швидкості з початку року
- В Ужгороді винищуватимуть щурів: містян просять не залишати на вулицях дітей без нагляду та слідкувати за домашніми тваринами
- Поліція Тячівщини встановлює обставини ДТП, внаслідок якої травмувався малолітній водій скутера
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 380 водіїв
- СБУ та Нацполіція затримали ділка, який намагався продавати зброю на Закарпатті
- За матеріалами поліції жителя Сваляви засуджено до 6 років ув’язнення за збут метамфетаміну
- 8 ДТП та 16 постраждалих: сумна статистика на Закарпатті за минулі вихідні
- На Тячівщині поліція викрила корупційну схему: оголошено підозри працівниці ДМС та двом цивільним
- Грабіж в Ужгороді: правоохоронці затримали зловмисників по гарячих слідах
До цієї новини немає коментарів