Трагічний випадок на Міжгірщині: чоловік загинув під час заготівлі дров

Поліція Міжгірщини розпочала слідство за фактом нещасного випадку у лісі на Закарпатті.
Сьогодні, 9 жовтня, під час заготівлі дров, в урочищі «Кривий», що у Колочаві, загинув місцевий мешканець. Під час розпилювання стовбура, 31-річного чоловіка привалило деревом.

Унаслідок отриманих травм потерпілий загинув на місці інциденту. Медики, що прибули на місце події, констатували – чоловік отримав травми несумісні з життям.
За даним фактом поліція Міжгірщини відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою «Нещасний випадок». На місці трагедії тривають слідчі дії. Тіло загиблого направили на прозектуру до Міжгірської районної лікарні.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Лісова охорона Карпатського лісового офісу підбила підсумки пожежонебезпечного періоду 2025 року
- Центр ветеранського розвитку розпочинає набір учасників на короткострокові освітні програми
- На Ужгородщині иявили незаконну вирубку лісу понад 8 мільйонів гривень збитків довкіллю
- Фотопастки Ужанського нацпарку зафіксували бурих ведмедів
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Володимиру Пінковському
- 128-а бригада: у вмілих руках навіть граблі – ефективний засіб ППО
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- Понад дві сотні учасників узяли участь у військово-патріотичних вишколах «Карпатський щит» і «Студентство в строю» на Закарпатті
- “Зробити доброчесно”: на Закарпатті стартував 6-й форум Re:Open Zakarpattia
- На Закарпатті проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху: перевірятимуть водіїв, документи та технічний стан машин
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку, зруйнований паводком
- Поліцейські Виноградова встановлюють обставини смертельної аварії за участі вантажівки та велосипедиста
- Чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик висловив символічну підтримку 128 Закарпатській бригаді
- В УжНУ з’явиться багатофункціональний студентський простір
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025

До цієї новини немає коментарів