Автовбивцю поліцейського за кермом розшукали й затримали на Закарпатті

На даний момент чоловік для проходження медичного огляду доставлений у лікарню, там же йому буде оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 ККУ, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо вони спричинили смерть потерпілого.
Нагадаємо, що вчора, 9 липня, на виїзді з села Бедевля автомобіль «BMW» виїхав на зустрічну смугу та допустив лобове зіткнення з «ВАЗ 2109». За кермом «ВАЗ» перебував співробітник Тячівського відділу поліції, який того ж дня помер у реанімаційному відділенні районної лікарні. Пасажирів «BMW» доставлено у лікарню. Водій покинув місце події, проте співробітники Тячівського відділу поліції розшукали підозрюваного у вчиненні смертельної ДТП.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- ДТП на Ужгородщині: троє травмованих, водія деблокували з понівеченого авто
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом
- Поліція Міжгір’я розслідує ДТП за участю трьох авто: за медичною допомогою звернулися 13 людей, серед них — діти
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- На Закарпатті від початку місяця розшукали 31 водія-втікача з місць ДТП
- Поліція Закарпаття встановлює обставини ДТП, у якій загинув неповнолітній мотоцикліст
- На Закарпатті засуджено водійку, з вини якої в аварії загинули мати та 13-річний син
- Закупівля томографа для дитячої лікарні з переплатою на 5 млн грн - на Закарпатті судитимуть посадовців обласної лікарні
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельного наїзду на велосипедиста на Хустщині
- На Міжгірщині мікроавтобус збив пішохода: 38-річного чоловіка госпіталізували з тяжкими травмами
- В Ужгороді перед судом постане водій, який у стані сп’яніння наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП поблизу села Нижнє Солотвино
- Від початку 2026 року на Закарпатті у ДТП за участі мототранспорту загинули 4 людини, серед них – неповнолітній
- Загинув на місці: на Закарпатті поліція розслідує смертельну ДТП за участі 21-річного мотоцикліста
- Поліцейські встановлюють обставини аварії на Ужгородщині, внаслідок якої загинула пенсіонерка-пішохід
- 14-річний мотоцикліст травмувався в ДТП на Ужгородщині: підлітка госпіталізували

До цієї новини немає коментарів