Ужгородській малечі так сподобалося ліпити з глини, що майстер-клас з гончарства провели "на біс"

Діти творили під керівництвом гончара Олександра Сенько, допомагали їм волонтери фестивалю. Майстер-клас проходив у три етапи, на першому за роботу взялися наймолодші відвідувачі – група дітей із дошкільного навчального закладу № 40, вони робили з глини прості геометричні фігури, з яких потім зліпили черепашок.

Старші діти спочатку допомагали малечі, а потім і самі приступили до роботи, ліпили складніші фігури – баранчика або пташку.

На, умовно, третьому етапі Олександр Іванович спочатку сам сів за гончарне коло, продемонстрував усім охочим техніки роботи з глиною на механічному гончарному колі, робота на якому ускладнена необхідністю постійно приводити в рух коло ногами. Потім зацікавлені змогли спробувати попрацювати з глиною на електричному гончарному колі, робота на якому легша, адже не потрібно підтримувати темп обертання кола і працювати ногами, можна зосередитися на діях рук.

Гончарство, процес якого схожий на магію, сьогодні на локації міста викликало захоплення, більшість гостей, які були на першому майстер-класі у вівторок, сьогодні прийшли знову, а чимало нинішніх – хочуть ще не раз відвідати гурток гончарства, один із яких, до речі, протягом навчального року діє на базі ЗОШ №16 у мікрорайоні Дравці.


Прес-служба Ужгородської міськради
До теми
- Ужгород пережив найспекотніше 6 серпня за всю історію спостережень
- Четвертий день поспіль в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Близько 85% нових випадків раку легень на Закарпатті виявляють уже на пізніх стадіях
- Закарпатській обласній станції переливання крові терміново потрібні донори з негативним резус-фактором
- В Ужгороді 3 серпня зафіксували новий температурний рекорд
- 84 дівчинки, 121 хлопчик, серед яких сім двієнь, народилися в Ужгороді у липні
- На Закарпатті протягом трьох наступних днів прогнозують сильну спеку до +39°
- Після п’ятирічної перерви на Закарпатті відбулася 13-та «Ужгородська регата»
- В Ужгороді покажуть документальний фільм про евакуацію цивільних із прифронтової Костянтинівки
- В Ужгороді розпочався «Чендей-фест»: визначили найкращих авторів малої прози та сценаріїв
- «Alpa» в Ужгороді: як століття тому рекламували легендарну францовку
- Світовий стандарт у дії: чому серце пацієнта в Закарпатському кардіоцентрі лікує не один лікар, а ціла команда?
- Коли в Ужгороді почали пити чай
- Інвестиція у майбутнє: скільки коштує навчання в УжНУ у 2026 році та як змінилися цінники?
- Майже половина виявлених за рік онкологій на Закарпатті – це 3 та 4 стадії
- Операція, яка рятує життя: у Закарпатському кардіоцентрі вперше самостійно виконали операцію Бентала
- В Ужгороді завершилася літня школа гончарства просто неба
- Про що писали газети в Ужгороді 100 років тому – у липні 1926 року
- Знайдіть мене і поверніть. Щонеділі в Ужгороді нагадують про зниклих і полонених військових
- Загадка огорожі кафе-музею «Під замком» в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів