Ужгородська влада допомагає стражам кордону всім, чим може

Сьогодні Ужгородська міська рада передала Відділу прикордонної служби "Ужгород" інструменти, будматеріали, придбані у рамках діючої міської Програми підтримки військових частин.
Дві бензопили, міні-мийку, мотокосу, пилки, ножівки, кутову шліфмашину, нанос дренажний, лопати, сокири, а також запчастини для службового транспорту та різноманітні інструменти, фарби тощо - загалом придбали необхідного приладдя більш ніж на 74 тисячі гривень, за що прикордонники щиро подякували.
Міський голова Богдан Андріїв, спілкуючись із військовослужбовцями, наголосив, що посильну допомогу міська влада надає усім військовим частинам, які дислокуються у місті, все закуплене на прохання охоронців кордону, побажав спокійного несення служби.
Джерело: Прес-служба Ужгородської міськради




До теми
- Втрачений Ужгород: життєві картини, побачені з мосту
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- Щаслива статистика: в Ужгороді у лютому народилися 170 малюків
- Втрачений Ужгород: правила корчм і кав’ярень XIX століття
- Про що писали газети 100 років тому (лютий)
- Десерт без цукру: як в Ужгороді в «Cake studio» створюють нову культуру солодкого
- "До перемоги я поки на місці": прикордонниця Чопського загону Мар'яна Грицак розповіла про службу й плани на майбутнє
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ століття»: книжка
- Що означає цифра на фасаді колишньої мерії Ужгорода?
- У січні в Ужгороді народилися 91 дівчинка та 103 хлопчики, серед яких — одна двійня
- Допомога дровами: на Закарпатті лісівники підтримали центр соціального обслуговування
- Перший пам’ятник Ужгорода
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- В Україні зростають ціни на житло у 2026 році: на якому місці Ужгород в рейтингу?
- Підтримка ВПО з Луганщини: в Ужгороді відбувся візит до гуманітарного штабу Новоайдарської громади
- "Не маємо залишати сім'ї сам на сам із болем": в Ужгороді вийшли на акцію-нагадування про полонених і зниклих безвісти
- Втрачений Ужгород: про що писали міські газети 100 років тому, у січні 1925 року
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Ужгородський скансен у 2025 році: понад 110 000 відвідувачів, 800 екскурсій, 50+ виставок і 60 подій
- "Не зупинялись ні на день": у Хусті волонтери четвертий рік плетуть маскувальні сітки й кікімори

До цієї новини немає коментарів