Сьогодні в Боздоському парку – І Ужгородський “Дунгов Челендж”

Сонячна погода, маса старих мотоциклів, навіть дерев’яні дитячі велосипеди створювали особливу атмосферу.
Учасники презентували транспортні засоби вітчизняного та іноземного виробництва з двигуном внутрішнього згоряння об’ємом до 49,8 сантиметрів кубічних та з механічною коробкою передач.
Програма заходу була цікавою та насиченою і включала, зі слів організаторів, парад «дирчиків», виставку ретромотоциклів, а також дунгов рейсінг (перегони мопедів та мотовелосипедів у різних категоріях), конкурс глядацьких симпатій на кращий дунгов (велосипед з моторчиком), нагородження переможців, учасників та глядачів.
Крім того, у парку лунала музика, було багато приколів, конкурсів та смаколиків від шеф-кухарів.




До теми
- Підступний і безсимптомний: лікар-хірург, онколог Олександр Зеленський розповів, як вчасно розпізнати рак нирки
- "На війні найчастіше помирають саме через втрату крові", — почесний донор, військовослужбовець Олексій Пацюк
- "Люди йдуть в театр за емоціями — ми їм це даруємо", — Рудольф Дзуринець
- «Якою є війна зсередини і що змінилося в Ужгороді»: відверта розмова з Владиславом Товтином
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Інклюзія — це про гідність: Ольга Принцовська про власний досвід та зміни у суспільстві
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- Мар’яна Нейметі: «Ніхто зверху рядків не диктує, в нього є важливіші клопоти»
- Навіть у найважчі моменти ми все одно співаємо, – керівниця театру «Берегиня»
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Кожна людина має право залишатися собою...»: 13-річна ужгородка Валерія Білецька розповіла про що її друга авторська пісня «Абоненти»
- В Ужгороді відбувся меморіальний захід, присвячений трьом полеглим Героям
- "Ми лікуємося об людину": інтерв'ю з психологинею про підтримку родин військовослужбовців
- Сьогодні – Трійця: традиції, прикмети та головні заборони свята
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників

До цієї новини немає коментарів