Таких доступних зон відпочинку, як 46 років назад, навколо Ужгорода сьогодні вже не відшукаєш

У суботу та в неділю великі автобуси курсували до пляжу в Невицькому. Під лісом було кілька павільйонів, де після величезної черги можна було щось "загризти” і попити. А пляж був окупований голими тілами половини Ужгорода. Тут можна було зустріти всіх. "Без краваток”.

Зона відпочинку Невицьке. 1971 рік.
І над Невицьким з динаміків десятків транзисторних радіоприймачів лунала музика Радіо Європа Лібера румунською мовою. Неперевершена музична програма останніх західних композицій. Станція була ворожа. Глушилки працювали справно. Звук був дуже низької якості. Та нас не подолати: "Аіч е Радіо Еуропа Лібера! Омієнуле шапте де презич. Ора екзакта. Ла мікрофон Корнел Кіріяк…” кричало карпатським лісам усе Невицьке, пише у ФБ Олександр Герешко.

З фотоархівів Закарпатської студії телебачення
До теми
- Один проти тринадцяти: історія бійця 128-ї бригади, який у бою під Дебальцевим знищив 13 ворожих піхотинців
- Втрачений Ужгород: життєві картини, побачені з мосту
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть
- Щаслива статистика: в Ужгороді у лютому народилися 170 малюків
- Втрачений Ужгород: правила корчм і кав’ярень XIX століття
- Про що писали газети 100 років тому (лютий)
- Десерт без цукру: як в Ужгороді в «Cake studio» створюють нову культуру солодкого
- Написав 15 творів, п’єсу та навіть став актором у 59 років – історія офіцера 128 бригади Григоровича
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ століття»: книжка
- Що означає цифра на фасаді колишньої мерії Ужгорода?
- У січні в Ужгороді народилися 91 дівчинка та 103 хлопчики, серед яких — одна двійня
- Втрачений Ужгород: будинок піаністки Емілії Кофман
- Перший пам’ятник Ужгорода
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- В Україні зростають ціни на житло у 2026 році: на якому місці Ужгород в рейтингу?
- Підтримка ВПО з Луганщини: в Ужгороді відбувся візит до гуманітарного штабу Новоайдарської громади
- "Не маємо залишати сім'ї сам на сам із болем": в Ужгороді вийшли на акцію-нагадування про полонених і зниклих безвісти
- Втрачений Ужгород: про що писали міські газети 100 років тому, у січні 1925 року
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті

До цієї новини немає коментарів