Наступ закарпатської поліції на ігрові автомати продовжується

Вчора, 23 грудня, в ході обшуку за ухвалою Воловецького районного суду дільничними офіцерами спільно з працівниками кримінальної поліції та роти патрульної поліції Воловецького відділення поліції в райцентрі виявлено та вилучено 4 ігрові автомати. Всі гральні пристрої вилучені в присутності понятих та поміщені в кімнату зберігання речових доказів Воловецького відділення поліції.

Власницею кафе є 56-річна жителька міста Воловець. В діях організаторів грального бізнесу вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 Кримінального кодексу України, тобто зайняття забороненими видами господарської діяльності. Таке правопорушення карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
24 грудня, працівники поліції в ході обшуків за ухвалою Ужгородського міськрайонного суду виявили та вилучили комп’ютери, гроші та іншу техніку, яка використовувалася для незаконного грального бізнесу в шести різних приміщеннях в Ужгороді.

За даними фактами розпочато кримінальне провадження за ст. 203-2 Кримінального кодексу України, тобто зайняття гральним бізнесом. За такі дії передбачена відповідальність у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
За матеріалами Відділу комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
- Сьогодні в Ужгороді попрощалися із захисником України – сержантом Сергієм Михайленком
- Фіктивний асистент вихователя, якому більше року нараховували зарплату - на Ужгородщині повідомлено про підозру директору ліцею
- Кліщі, кишкові інфекції та лептоспіроз: в Ужгороді медики розповіли про сезонні загрози
- Кращі з кращих: в Ужгороді вітали випускників 2026 року
- Завтра Ужгород прощатиметься зі ще одним полеглим Героєм
- В Ужгороді провели в останню земну дорогу 39-річного захисника, солдата Валерія Мадяра
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Завтра, 25 червня, в Ужгороді попрощаються із захисником Валерієм Мадяром
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- В Ужгороді та Виноградові рятувальники ліквідували наслідки негоди
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
- В Ужгороді попрощалися із полеглим прикордонником – майстер-сержантом Ігорем Томіленком
- На Закарпатті відзначили бійців спецпідрозділу «КОРД» з нагоди 10-річчя підрозділу
- На пішому переході зі Словаччиною буде частково уповільнено митні та прикордонні процедури
- Рятувальники ліквідували наслідки негоди на Ужгородщині
- Богдан Андріїв: "Пишаємося кожним: 92 випускників ужгородського ліцею вирушили у доросле життя"

До цієї новини немає коментарів