Від тячівського бізнесмена забрали 8 гектарів землі

У Тячеві у комунальну власність повернуто майже 8 га землі вартістю близько 14 млн грн. Суд апеляційної інстанції, рішення якого набирає законної сили одразу ж після його проголошення, 21 грудня залишив без змін рішення господарського суду Закарпатської області.
Згаданим рішенням задоволено у повному обсязі позов Тячівської місцевої прокуратури, пред’явлений до одного із суб’єктів господарювання району, та припинено право постійного користування підприємства приватної форми власності земельною ділянкою із земель державної власності в м. Тячів площею майже 8 га вартістю близько 14 млн. грн.
Як повідомлялося раніше, цим же судовим рішенням відмовлено у задоволенні зустрічного позову вказаного господарюючого суб’єкта до органу місцевого самоврядування, в інтересах якого діяв прокурор, про визнання права постійного користування спірною землею.
Підставами позову прокурора стало порушення відповідачем цільового використання землі. При цьому, метою відмовленого зустрічного позову був неправомірний намір узаконення безкоштовного користування, без укладення відповідного договору оренди земельної ділянки із значною площею, у тому числі на частині якої знаходиться гуртожиток загальною площею понад 2600 кв. м, що перебуває у комунальній власності.
Джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- Прокурори Закарпаття передали автомобіль та FPV - дрони військовим 128-ї бригади
- Переправлення через Тису та маніпуляції зі «Шляхом»: на Закарпатті ліквідовано ще чотири незаконні схеми втечі за кордон
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- Фейкові Starlink і запчастини до дронів: в Ужгороді викрили нові епізоди онлайн-шахрайств із товарами для фронту та енергетики
- Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
- Прокуратура через суд вимагає повернути громаді на Виноградівщині 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію
- 80 тис. грн за працевлаштування – в Ужгороді затримано екоінспектора за підозрою в отриманні неправомірної вигоди
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох нападників на ветерана у Тячеві. Ще троє оголошені в розшук
- Системні «відкати» від підприємця: на Мукачівщині затримано сільського голову при отриманні неправомірної вигоди
- З криптогаманцем і об’їзними маршрутами: на Закарпаття викрили схему незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура блокували чергові "трансфери" ухилянтів до ЄС
- Бізнес на ухилянтах: на Закарпатті за тиждень викрито чотири канали незаконного виїзду
- У Хусті за позовами прокурорів поповнено місцеві бюджети на 1,2 млн грн пайовими внесками
- 500 доларів за дитину: матір судитимуть, прокуратура ініціювала позбавлення батьківських прав
- Через Закарпаття у Європу за 8 000 Євро: на шляху до кордону затримано чергового «перевізника»
- Невиплати допомоги дітям на Берегівщині: за апеляційною скаргою прокуратури продовжено розгляд справи
- «Тариф» за проїзд у прикордонну зону: на Закарпатті підозрюють прикордонників
- На Ужгородщині судитимуть голову сільради за обвинуваченням у заволодінні землею та легалізації доходів, здобутих злочинним шляхом
- До Дня прикордонника: працівники обласної прокуратури передали військовим сучасні дрони
- На Закарпатті прокуратура в апеляції довела вину наркоторгівця і скасувала виправдувальний вирок

До цієї новини немає коментарів