Заступник міського голови - про те, коли в Ужгороді з’явиться нове медичне обладнання

На черговому сесійному засідання Ужгородської міської ради затвердили програму, яка має покращити матеріально-технічну базу Центру надання Первинно медико-санітарної допомоги.
Що це за програма? Що вона нам дасть? Про це в ефірі програми “В темі” говорили з заступником міського голови Ужгорода Олександром Білаком журналісти zakarpattya.net.
До теми
- В Ужгороді встановили тариф на проїзд у міських автобусах у розмірі 23 гривень
- Майже 1,1 млн гривень в Ужгороді спрямують на соціальну підтримку Захисників та їхніх родин
- Ремонт Пішохідного мосту в Ужгороді: коли розпочнуть роботи, скільки це коштуватиме та чи перекриватимуть рух
- Богдан Андріїв: "Ужгород виділив ще 13 мільйонів гривень на підтримку захисників"
- 1 мільйон гривень спрямують на підтримку ветеранських організацій в Ужгороді
- Богдан Андріїв вручив грамоту міської ради директорці «АстраДіа» Нелі Лазар
- Гордість Ужгорода: міський голова нагородив талановиту молодь ФОТО
- Розпочала роботу чергова сесія Ужгородської міської ради: що на порядку денному
- В Ужгороді нагородили рятувальників УДСНС у Закарпатській області за героїчну боротьбу з пожежами
- В Ужгороді зросте вартість тарифів на водопостачання та водовідведення – рішення виконкому
- Ще сім ужгородських родин військових та ветеранів отримали сертифікати на житло
- Богдан Андріїв: "Ужгород та португальське місто Майа відтепер офіційно міста-побратими"
- Уперше в Ужгороді Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Фелікс Бауманн
- Рішення позачергової сесії Ужгородської міськради відкриває шлях до модернізації ліцею ім. Августина Волошина за стандартами НУШ
- В Ужгородському РТЦК та СП – новий керівник
- Ужгород посилює енергетичну стійкість: міська рада обговорила співпрацю з чеськими партнерами
- На Закарпатті військовослужбовці, ветерани та родини загиблих захисників отримали нові квартири
- Богдан Андріїв вручив грамоти міської ради кращим художнім гімнасткам
- На сесії Ужгородської міськради обговорили розвиток і модернізацію водоканалу
- Сесія Ужгородської міськради: депутати не дозволили збільшити забудову біля озера «Кірпічка»

До цієї новини немає коментарів