Працівницю лікарні обікрали у Берегові

19-річний раніше судимий житель м.Берегова викрав сумку з грошима та документами з місцевої лікарні.
У поліцію м.Берегова звернулася із заявою працівниця місцевої лікарні. Жінка повідомила про те, що невідома особа викрала від неї сумочку з грошима та документами. Справою зайнялись працівники кримінальної поліції міста.
Встановлено, що крадіжку з приміщення лікарні скоїв 19-річний берегівець. Цей юнак вже має судимість за аналогічні злочини. За фактом крадіжки (ст.185 Кримінального кодексу України) поліція розпочала кримінальне провадження. Затриманий зловмисник зізнався у скоєному. В ході слідства перевіряється його причетність до скоєння інших злочинів. Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували на Закарпатті черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- Запропонував допомогу, а потім побив: на Мукачівщині затримали чоловіка за пограбування пенсіонерки
- На Закарпатті СБУ, БЕБ та прокуратура викрили чергову схему заволодіння державними коштами у медичній сфері
- Біля Ужгорода сталася смертельна ДТП за участі мотоцикліста
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Трансфер, готель і переправа через Тису: поліція затримала організаторів незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті відзначили бійців спецпідрозділу «КОРД» з нагоди 10-річчя підрозділу
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура перекрили черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- На Берегівщині тривають пошуки 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси: поліція просить допомогти з інформацією
- У травні закарпатські патрульні розшукали 7 водіїв, які залишили місце ДТП
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті очільника сільради на оборудках із землею
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- Голова громадської організації за гроші переправляв чоловіків за кордон – поліція затримала організатора та його спільницю
- Чотирьох бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття нагородами відзначив Міністр МВС
- Зловмисник, який утримував у заручниках дружину та дитину, – 37-річний ужгородець-рецидивіст. Деталі від правоохоронців

До цієї новини немає коментарів