Мукачівська поліція закупилася... опіумом. Продавець може сісти надовго

Працівники кримінальної поліції Мукачева отримали оперативну інформацію про те, що 46-річний мешканець Мукачева займається збутом наркотиків на території міста.
Сьогодні, 17 листопада, правоохоронці провели оперативну закупку та задокументували збут наркотичної речовини – опіуму. Мукачівець продав близько 10 мл концентрату опіуму за 400 гривень.

Правоохоронці з′ясували, що чоловік вживає наркотики і вже мав судимість за продаж цих речовин. Про походження опіуму мукачівець говорити відмовився.
Наркотичну речовину вилучено та направлено на експертизу. Чоловіка буде затримано в порядку статті 208 КПК України.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Наразі правоохоронці встановлюють канали надходження наркотичної речовини затриманому. Санкція статті, яку слідчі інкримінують останньому, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Закарпаття бере участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
- На Закарпатті запрацювало модульне містечко для дітей із прифронтових територій
- Перевозить до 15 кг вантажу: на Закарпатті волонтери презентували новий транспортний дрон "Джміль"
- За матеріалами поліції Мукачева засуджено зловмисника, який погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька
- На Закарпатті розпочалася інформаційна кампанія історій жіночого лідерства
- Наслідки обстрілу Закарпаття 1 квітня: що відомо
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів

До цієї новини немає коментарів