Очільник поліції Закарпаття доповів ОБСЄ, що кордон в Ужгороді розблоковано

Передусім гості привітали підполковника Романа Стефанишина з новим призначенням і побажали йому успіхів у роботі. Далі коротко розповіли про діяльність місії ОБСЄ в Україні й на Закарпатті.
Серед питань, які найбільше цікавлять в нашому краї іноземних спостерігачів – вплив військового конфлікту на Донбасі на західний регіон України, вирішення можливих міжцерковних конфліктів тощо.
Окремо гостей цікавила позиція поліції стосовно блокування активістами українсько-словацького кордону в м.Ужгороді. Роман Стефанишин запевнив, що питання блокування КПП «Ужгород» знято. Проїзд для громадян в обидві сторони розблоковано.
Також спостерігачі ОБСЄ цікавилися недавньою конфліктною ситуацією в Мукачівському суді, де розглядають справу по звинуваченню бійців «Правого сектора». А ще - недавньою стріляниною в м.Чоп, де фігурує працівник прикордонної служби.
На завершення ж поцікавилися результатами атестації працівників закарпатської поліції, яка саме завершується.
На всі запитання представники ОБСЄ одержали необхідну інформацію. Начальник закарпатської поліції Роман Стефанишин запросив їх у гості знову, за будь-якої потреби в спілкуванні.
До теми
- Запропонував допомогу, а потім побив: на Мукачівщині затримали чоловіка за пограбування пенсіонерки
- Біля Ужгорода сталася смертельна ДТП за участі мотоцикліста
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Трансфер, готель і переправа через Тису: поліція затримала організаторів незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті відзначили бійців спецпідрозділу «КОРД» з нагоди 10-річчя підрозділу
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- На Берегівщині тривають пошуки 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси: поліція просить допомогти з інформацією
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- Голова громадської організації за гроші переправляв чоловіків за кордон – поліція затримала організатора та його спільницю
- Чотирьох бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття нагородами відзначив Міністр МВС
- Зловмисник, який утримував у заручниках дружину та дитину, – 37-річний ужгородець-рецидивіст. Деталі від правоохоронців
- Спецоперація КОРДу в Ужгороді: поліція затримала озброєного чоловіка, який тримав у заручниках дружину та 5-річну дитину
- Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смертельної аварії у Виноградові
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у торгівлі бойовими гранатами
- На Хустщині внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст – поліція розслідує справу
- Суд відправив під варту ужгородку, яка торгувала метамфетаміном: застава – мільйон гривень
- Збувала метамфетамін у під’їздах багатоповерхівок: в Ужгороді поліція затримала наркоторговку

як знято коли священника не пустили навідь відео є