В Ужгороді - "крадіжний аврал", а міліція "залягла" в зимову сплячку
Вчора ввечері до Ужгородського МВ УМВС надійшло повідомлення від 30-річної безробітної, яка повідомила, що з її квартири на вулиці Легоцького невідома особа шляхом пошкодження врізного замка на вхідних дверях проникла всередину, звідки викрала золоті ювелірні вироби - пару сережок та ланцюжок, які знаходились в спальній кімнаті.

