Спостерігають приріст захворюваності: на Закарпатті обговорили епідемічну ситуацію
Загальну епідемічну ситуацію та перебіг вакцинальної кампанії в Закарпатській області сьогодні озвучили під час брифінгу в перс-центрі ОВА.
Загальну епідемічну ситуацію та перебіг вакцинальної кампанії в Закарпатській області сьогодні озвучили під час брифінгу в перс-центрі ОВА.
Остаточну модель Національного мультипредметного тесту затверджено в Україні. Верховна Рада прийняла урядовий проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року».
Пан Андрій показує, як щодня разом з студентами перетворюють шматки деревини у щось прекрасне. У майстерні художньої обробки дерева поробок чимало: від предметів інтер’єру, до різних виробів, потрібних у домашньому господарстві. Тим часом із сусіднього приміщення чути звук роботи гончарського станку.
В умовах воєнних дій на території України, великого скупчення людей, недоїдання, переохолодження, антисанітарії ризик заразитися інфекційними хворобами, зокрема й поліомієлітом, зростає в рази.
Він був спортсменом, багаторазовим чемпіоном України з американського футболу й просто світлою людиною. Але пішов на війну добровольцем і в середині жовтня 2022 року загинув під час контрнаступу на Херсон. Рятував на полі бою раненого побратима.
Як і грип та ГРВІ, COVID-19 «прокидається» під час похолодання.
27 лютого о 3.15 ранку датчики зафіксували землетрус в районі В. Добронь Ужгородського району.
Фондосховище для зберігання текстилю й творів образотворчого мистецтва оновили в Ужгородському скансені завдяки реалізації міжнародного проєкту «Культурні зв’язки – культурна мобільність у прикордонному регіоні».
Асоціація хірургів Закарпаття підбила підсумки роботи у 2022 році під час зустрічі в обласному центрі.
Словацькі казки із усього світу, які написали діти, презентували в Ужгороді.
Понад 700 млинців спекли та роздали військовим волонтерки громадської організації "Волонтери Закарпаття". Зробили це до всеукраїнської акції "Млинці подяки", яку проводили 25 лютого. Про це Суспільному розповіла волонтерка Анна Дем’ян. За її словами, загалом волонтерки з усієї України напекли 100 392 млинці.
У турнірі виступили колективи спортивних шкіл Ужгорода, Берегова, Тячева, Хуста, Солотвина й Воловця.
У понеділок, 27 лютого, розпочинається період Великого перед великоднього посту. Цей період встановлений на знак наслідування Ісусу Христу, який постився у пустелі сорок днів. Тривалість Великого посту так чи інакше пов'язані з числом 40. Період посту потрібен для того, аби підготуватися до Воскресіння Хрестового як фізично так і ментально, зустріти світле свято без гріха. Піст сприяє духовному вихованню і наближає нас до Бога.
Війна змінила усіх українців. Від інтересів, вподобань до професії, цінностей і цілей! Так і Андрій Любка – відомий письменник став волонтером. Доправляє автівки на передову. Процес довгий і непростий – від пошуку машини, ремонту до передачі військовим. А ще потрібні гроші на це. Каже, сам би не впорався – лише з командою.
Заслужений академічний Закарпатський народний хор нагороджено орденом Всесвітньої культурної дипломатії у США. Про це дізналися на сторінці колективу у Фейсбук. Відзнака - громадська і дуже почесна у світі. За останній рік, учасники хору відвідали з концератми чимало країн, несучи українську культуру. А ще волонетрили, збирали кошти для ЗСУ. Так тримають культурний фронт.
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) на початку лютого оголосила про початок програми грантової підтримки. Реалізують проєкт завдяки фінансуванню Європейського Союзу. Мета – інвестиційна грантова допомога мікро- та малим сільськогосподарським виробникам, кооперативам та асоціаціям виробників географічних зазначень. До участі запрошуються сільськогосподарські виробники з Львівської, Івано-Франківської, частини Чернівецької та Закарпатської областей.
Синевир – місце куди приїзжають мандрівники з усього світу, щоб насолодитися красою карпатських гір, та місцевою флорою і фауною. Але природа – це не єдине, що приваблює туристів у цій подорожі. Національні страви Синевиру – займають особливе місце в серцях людей, та змушують повертатися в цей край знову і знову.