Планова дератизація: в Ужгороді труїтимуть гризунів
Власникам домашних улюбленців радять уважно стежити, щоб тварини не їли нічого на вулиці.
Власникам домашних улюбленців радять уважно стежити, щоб тварини не їли нічого на вулиці.
Для когось це перша їжа за день, а для декого – за три доби. Волонтери готові нагодувати всіх, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Праворадикали з організації «Карпатська Січ» зірвали акцію на захист прав жінок в Ужгороді.
Після перейменування вулиці люди очікували, що ремонт тут все таки розпочнуть, але уже котрий рік поспіль дорогу латають чи засипають за власні кошти.
Якщо порушувати правила гри з вакцинами з боку населення та, зокрема, батьків, попереду можуть чекати серйозні спалахи захворювань на кір.
Наталія Павлик – молодий ужгородський фотограф, талановита дівчина з цікавим та неординарним поглядом на життя. Вона бачить світ крізь скло об’єктива. І тоді Наталія задумалася, а що може створити вона, як фотохудожник? І згодом зародилася ідея – «Sister’s photoproject».
Близько тисячі сортів фіалок має Римма Сисорова. Жінка приїхала із Хуста і представила виставку улюблених квітів у галереї «Ужгород». Вирощуванням фіалок захоплюється понад 20 років.
Ведмедиці Лялі 6 років. У дитинстві вона їздила на гастролі з пересувним цирком. А з дворічного віку жила в Дніпровській зоозоні. Волонтери тим часом шукали їй новий дім. Клишоногу привезли в Синевир – у єдиний в Україні реабілітаційний центр для бурих ведмедів.
Дане нововведення допоможе дисциплінувати як місцевих жителів, так і туристів, яких тут немало.
Вирушаючи до столиці, спортсмен був налаштований виключно на перемогу.
Весна - час пробудження природи та початку активної роботи на землі. Мова йде не лише про присадибні ділянки, а також і про землі, на яких ростуть дерева. Додалося клопоту і працівникам лісництв області.
Коли людина вперше потрапляє на Закарпаття, вона навіть не одразу розуміє те, про що говорять місцеві жителі. І це не дивно, адже в нашому краї переплітаються кілька діалектів.
Україна входить до п'ятірки країн, в яких зафіксовані найвищі показники поширення цієї хвороби серед населення. В той же час вживаються заходи для того, щоб протистояти збільшенню кількості тих, хто занедужав.
Після націоналізації Приватбанку минуло 4 місяці. Від грудня 2016-го власником фінустанови є держава в особі мінфіну. Про перші підсумки роботи закарпатського відділення розповіли в Ужгороді.
Екологи вкотре нагадують закарпатцям про необхідність збереження весняних крокусів, підсніжників та інших червонокнижних рослин.
З цією метою в місті проходить благодійна акція "Даруємо яскраве дитинство".
Міжсезоння для шанувальників мотоциклів не привід сумувати. І хоча до справжнього старту байкерського сезону ще кілька тижнів, цими вихідними закарпатські мотоциклісти провели захід під символічною назвою "Весняна ретроспектива".
Третій тур Чемпіонату України з флорболу серед чоловіків приймає Ужгород. Команди першої ліги західної конференції два дні у СК «Зінедін» боротимуться за залікові бали до турнірної таблиці.
Історію однієї зі школок-родзинок Ужгорода можна "прочитати" по цеглинах.
Люди невдоволені та вийшли на протест.