Можна спати спокійно: як закарпатські танкісти тренуються на високогірному полігоні
На Закарпатті проходять військові навчання українських танкістів.
На Закарпатті проходять військові навчання українських танкістів.
На Закарпатті з’явилася нова гумористично-розважальна програма «Лумпаки».
Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає закарпатців відмовитися від практики спалювання опалого листя‚ сухої трави та чагарників.
Чи варто боятися менінгококової інфекції і які перші її симптоми? Ці та інші питання обговорили в ужгородському прес-клубі. Лікарі констатували: загалом в Україні торік зафіксували 270 випадків цього захворювання, на Закарпатті — 14.
На Закарпатті розпочався сезон збирання березового соку.
В Закарпатській ОДА запевняють: у нас є 2 стаття Конституції України, і вона чітко вказує – Україна є унітарною державою, і на цьому крапка.
Перспективній галузі в регіоні тепер слугуватиме і новий туристичний логотип.
Паспорт-ноу-хау для українців отримують все більше громадян.
Чи скористається Закарпаття такою перспективою?
Сьогодні вранці на Закарпатті прикордонниками відділу «Ділове» Мукачівського загону в ході скоординованих дій з румунськими колегами припинено переміщення через державний кордон 28 пакунків контрабандних тютюнових виробів та затримано на березі річки Тиса, по якій проходить кордон з Румунією, громадянина України у гідрокостюмі.
В Ужгород завітала відома уукраїнська письменниця Оксана Забужко.
Мистецьке видання «Художник театру Емма Зайцева» ілюстроване авторськими ескізами костюмів, декорацій, макетами та театральними плакатами.
Фермери та інші агровиробники можуть розраховувати на суми до 16-17 тисяч євро. Для проектів сімейного бізнесу верхня межа обсягу фінансування не зазначена.
Реформу СБУ за стандартами НАТО анонсував Президент України Петро Порошенко.
У ніч з 25 на 26 березня Україна перейде на літній час. Стрілки годинників потрібно буде перевести на годину вперед.
Думки, звичайно, розходяться.
Призвичаюється хто як може.
В Україні невпинно продовжують зростати ціни.
Така акція потрібна щоб відновлювати постійно лисіючі Карпати.
Спеціально до Великодня