«Я-ветеран»: у Закарпатській ОВА розповіли про нову послугу ЦНАПів
Ветерани та члени їхніх родин зможуть отримувати нові послуги у ЦНАПах.
Ветерани та члени їхніх родин зможуть отримувати нові послуги у ЦНАПах.
Перший на Закарпатті коньячний завод офіційно відкрили на Берегівщині.
Художниця – переселенка Олександра Черник презентувала персональну виставку художніх творів. Війна наздоганяла Олександру двічі, спочатку у рідному Донецьку, а потім у Харкові. І вже зараз вона проживає у Сваляві.
Реабілітаційний центр буде в Ужгороді! Амбітний і вкрай потрібний у першу чергу для військових проєкт презентувала обласна влада. На території медичного містечка на БАМі реконструюють і добудують будівлю колишнього пологового будинку.
Чимало внутрішньо переміщених осіб знайшли для себе домівку на Закарпатті і для їхньої комфортної адаптації з початку повномасштабного вторгнення у Сваляві наразі діє ГО Центр спільного розвитку «Дієва громада», де переселенці та всі, хто цього потребує можуть отримати психологічну допомогу та підтримку.
Рятували від сміття ландшафтний заказник «Берег Закарпатського моря» близько 150 людей, які з’їхалися з різних куточків України, а також із-за кордону на 20-ий Екопікнік від ГО «Чисто.Де».
У Мукачеві на території Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича вручили ключі від нового житла для 40 внутрішньо переселених Українців. Модульне містечко містить 11 будинків для ВПО.
Відео у соціальній мережі Фейсбук оприлюднив Олександр Богданов.
У Франції упродовж десяти днів тривав чемпіонат світу із параатлетики.
В обласному центрі Закарпаття вже понад рік функціонує перша в місті роликова школа.
Тут займаються учні, починаючи із 11-річного віку. Нині це 8-10 вихованок.
Як видати першу книжку? Цю тему порушили в одній із книгарень Ужгорода.
Україна наразі найбільш забруднена боєприпасами держава у світі.
Чеське містечко – один з мікрорайонів міста над Тисою. Як кажуть місцеві, це маленька Прага у Закарпатті. Квартал був збудований у 1924-1925 роках. Проєкт створювався празькими архітекторами. За задумом тут повинні були проживати офіцери разом з родинами.
Вже майже півтора року на території України триває війна, і після закінчення служби, або під час поранення перед військовослужбовцями постає чимало завдань починаючи з оформлення документів і закінчуючи психологічною підтримкою, аби допомагати побратимам долати ці перешкоди колишні військові вирішили створити Раду ветеранів.