З бджолами прокидаються і засинають: які вони, будні бджолярів Закарпаття (ВІДЕО)
Голова асоціації пасічників Закарпаття розповів про будні бджолярів.
Голова асоціації пасічників Закарпаття розповів про будні бджолярів.
Відсьогодні Центр гуманітарної допомоги «Совине гніздо» в Ужгороді працюватиме у новому форматі, у зв’язку зі зменшенням гуманітарної допомоги в області.
Тепер тут замість щоденної видачі допомоги працюватимуть лише кілька разів на тиждень. Роздаватимуть товари окремої категорії. До прикладу, сьогодні тут організували день матері та дитини.
Павлик Мотичка, хлопчик якого знають не лише на Закарпатті, а й за межами краю. Силами не байдужих людей він отрмав укол "Золгенсма" в Будапешті. Збирали гроші на лікування генетичної хвороби СМА більше півтора року. Для того, аби придбати препарат вартістю понад два мільйони доларів.
Три українські обереги та дві дитячі іграшки виготовили вимушені переселенки з Чернігова, котрі живуть в ужгородській школі, Олена Медвєдєва та Наталія Апляс. Жінки приїхали на Закарпаття місяць тому. У вільний час вони займаються рукоділлям. Свої вироби не продають, а дарують.
Настроєве та мініатюрне – коротко про ляльку-колечко, яку охочі вчилися виготовляти в Ужгородському скансені.
Ужгород вкритий квітковими шатрами. Ще вчора тут буянило цвітіння сакур, сьогодні місцеві та гості милуються різноманіттям тюльпанів.
Впродовж тижня синоптики прогнозують малохмарну погоду, без істотних опадів.
З метою збору коштів для нагальних потреб сьогодення в Ужгороді влаштували черговий турнір. Серед учасниць змагань – і дві команди внутрішньо переміщених осіб із Київщини.
Багато школярів, як тікали від війни й опинилися в Ужгороді, долучилися до навчання онлайн у тутешніх школах.
З недобудови у затишне місце, де прихищають мам із дітками, які тікають з-під ворожих обстрілів. В Ужгороді триває облаштування другого та третього поверхів у прихистку “Мама і маля".
Українці зможуть одночасно оформлювати закордонний і внутрішній паспорти.
Весна переможе - під таким гаслом у парку Перемоги в Мукачеві зібралися юні митці Закарпатської академії мистецтв.
Діти військовослужбовиць 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади вітають зі святом своїх матерів, котрі зараз захищають Україну в зоні бойових дій.
Щороку в теплий весняно-літній період у лісах і парках активізуються кліщі. Їх укуси загрожують людині такими хворобами, як бореліоз, вірусний енцефаліт, марсельська гарячка тощо. Найчастіше кліщі прикріпляються до одягу людини коли вона торкається гілок дерев, кущів або сидить на траві.
Майстер-клас виготовлення посуду з глини відбувся у гімназії №13 в Ужгороді. Його організували для ромських дітей, які приїхали з областей, де йдуть бої.
Переселенців просять пройти реєстрацію.
Продовжуємо серію репортажів про людей, які стали надійним тилом для наших військових. Волонтерському «Руху підтримки закарпатських військових» уже 8 років.
Комендантської години на Закарпатті не буде. Принаймні, поки що підстав для її введення немає. Про це повідомив голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита.
Близько 30 тисяч тюльпанів радують ужгородців та гостей міста.