Стіну пам’яті облаштували в Ужгороді біля греко-католицького собору
Тут розмістили фото загиблих воїнів-захисників.
Тут розмістили фото загиблих воїнів-захисників.
Закарпаття стало прихистком для майже 400-т тисяч внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути свої домівки у регіонах, де ведуться активні бойові дії.
Закарпатські волонтери отримали запит на 100 маскувальних костюмів для військових, або кікімор, як їх ще називають самі волонтери. Відтак два тижні тому на Мукачівщині стартувала акція "Кікімора в косметичці".
В одному із інтерв’ю він казав: «Мені кортить вловити невидиме – настрій, почуття»… Микола Дзись-Войнаровський вважав себе художником, якого веде серце, рука і Вища сила. Митець родом із Хмельниччини.
Літні канікули – чудова нагода знайти для себе нове хобі у Падіюні. Тут розпочали цикл майстер-класів з усіх напрямків.
Про це повідомила міська рада.
Майже 17 тисяч звернень від громадян щодо одержання дозволу на перебування у межах прикордонної смуги – вже отримали у Чопському прикордонному загоні.
ГО «Волонтери Закарпаття» запустили аукціон, аби збирати на дрони. Лотом може стати кожен. Добра справа для тих, хто нас захищає, – має й бонус: зустріч із цікавими людьми за кавою.
Закинути м’яч. І не просто закинути, а у стрибку або після піруету чи польовому гравцеві під назваю «бандана». А ще добре захистити свої во-рота й виграти кожен із періодів по 10 хвилин і так прийти до двох перемог.
“У світі мистецтва”. У Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва його проводять щотижня впродовж усього літа. Бук-парад, вікторинний коктейль, бібліофреш – це лише незначна частина заходів для читачів різного віку.
У такому складі Академічний симфонічний оркестр ще не виступав і такої музики зал обласної філармонії, наповнений глядачами ще не чув. Хіба що сцена, на якій поки активно тривають репетиції.
Чемпіонка України та Європи з фехтування на візках Надія Дьолог офіційно кваліфікувалась на Паралімпійські ігри в Парижі 2024.
«Рефлексії» – виставку під такою назвою відкрили в Ужгородському Скансені.
Захист об’єктів культурної спадщини на території Закарпаття був і залишається одним із пріоритетів у роботі прокурорів регіону на напрямі представництва інтересів держави в суді.
«Динозаврики», «Слоненята», «Носорожки», «Тигренята», «Фламінго» та «Дельфінчики»… Саме так назвали присутні дитячі команди.
У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в Ужгороді сьогодні, 4 червня, до Дня пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, провели акцію "Пам’ятаємо про маленькі серця".
36 жінок за пів року взяли участь у проєкті "Турбота про себе", який в Ужгороді проводить ГО "Творчі волонтери" за фінансової підтримки "Комітету медичної допомоги в Закарпатті".