Ужгородців запрошують на тревел-зустріч "Індія" з Олегом Кривкою
– Антисанітарія, бруд, бідність і священні корови – перше, що приходить в голову більшості, коли вони думають про Індію.
– Антисанітарія, бруд, бідність і священні корови – перше, що приходить в голову більшості, коли вони думають про Індію.
Долучитися до семінарів у вересні-листопаді запрошуються представники сільського туризму та ті, хто планує займатися цією справою. .
Святковий вікенд – чудова можливість відпочити, набратися нових вражень і заряду енергії в останні дні літа. До вашої уваги — найцікавіші ідеї для вдалого завершення літа-2018.
Шо варто відвідати у Кошице, другому найбільшому місті Словаччини, що за 100 км від кордону України та міста Ужгород.
Невдовзі тут з’явиться вказівник, щоб ще більше відвідувачів змогло насолодитися його красою та прохолодою, адже чимало з тих, кому все ж таки пощастило його відшукати – не проти скупатися у водоймі.
У НПП «Синевир» справжній аншлаг – туристи долають тисячі кілометрів, щоб помилуватися блакитними хвилями найбільшого і найзагадковішого гірського озера України.
З 1999 р. Уряд почав впроваджувати програми будівництва лісових доріг, які на Закарпатті втілилися у появі складних гірських шляхів, аналогів яким в Україні немає.
З метою сприяння формуванню відповідального та об’єктивного ставлення молоді до планування своєї професійної кар’єри через вивчення перспективних і цікавих видів туристично-рекреаційного спрямування, зокрема сільського, зеленого туризму, як одного із ключових інструментів підвищення зайнятості молоді в регіоні, нещодавно учасники «ПрофіКемпу-Рахів» разом із учасниками клубу «Блогери» досліджували професію коняра долаючи нелегкий кінно-піший маршрут до гори Шоймул, що на Рахівщині.
Пропонуємо вашій увазі актуальну інформацію про найцікавіші події, фестивалі Закарпаття та святкування, що зроблять Ваш відпочинок в Закарпатті у вересні 2018 року, ще цікавішим.
Літо – пора відпусток і канікул у дітей.
Друга програма проекту "Своя земля" на Закарпатті розповідає про відродження замку у с.Чинадієво.
Таким чином гостям обласного центру подорожувати його вулицями та площами стало ще приємніше!
Що ці місцини Срібної Землі по-справжньому унікальні та незабутні, вже переконалися тисячі мандрівників, які їх відвідали.
Живуть у Карпатах справжні ентузіасти "зеленого туризму"...
У селі Верхня Грабівниця (Воловецький район) ремонтники почали ремонт комунальної дороги, що веде до Бункера «Лінії Арпада».
Мукачівська фортеця — це те місце, де буває кожен, хто відвідує Закарпаття і, безумовно, кожен, хто тут живе.
Щороку чимало гостей з різних куточків України та з-за кордону приїзядть сюди, аби душою та тілом злитися з природою та відпочити від цивілізації.
Адже це дуже небезпечно.
Урочище Банське на околиці села Луг – одна з туристичних родзинок Рахівщини. Щороку чимало гостей з різних куточків України та з-за кордону приїзядть сюди, аби душею та тілом злитися з природою та відпочити від цивілізації.
Варто додати, що дегустація голубців на фестивалі у Великому Бичкові для всіх була безкоштовною.