МІЛІЦЕЙСЬКІ ФУТБОЛІСТИ -- ВОЛОДАРІ КУБКА СТАДІОНУ "АВАНГАРД"

Цей рік видався феєричним для міліцейських футболістів.

10.12.2007, 16:01

12-14 жовтня далекого 1963 року

Наступного року спортивна громадськість святкуватиме 45-ту річницю з дня проведення перших офіційних змагань зі спортивного орієнтування на території України та колишнього СРСР.

Закарпатські русини святкують перемогу у шаховому турнірі національних меншин

Шахісти закарпатського Товариства русинів ім.О.Духновича здобули перемогу у турнірі серед організацій національних меншин гірського краю

28.11.2007, 12:55

Змагатимуться за кубок олімпійської чемпіонки

З 29 листопада по 1 грудня 2007 року в Ужгороді в спорткомплексі „Юність” (Заньковецької, 5) відбудеться IV Міжнародний турнір з гандболу серед жіночих команд „Кубок олімпійської чемпіонки Ніни Гецко”.

27.11.2007, 15:39

Голосуємо за гол закарпатського футболіста Ксьонза, що проходить на сайті Нового Каналу (http://www.novy.tv/watch/shows/Gol/GolNedeli/)

УВАГА! З нового футбольного сезону “Гол тижня” визначають не лише глядачі, а й експерти програми “Гол!”.

13.11.2007, 17:54

Відбудеться шаховий турнір

присвячений Дню працівника радіо, телебачення та зв’язку

13.11.2007, 15:27

НА ФУТБОЛ – ЯК НА ВІЙНУ?

В останню неділю жовтня відбулись матчі-відповіді півфінальних ігор дорослих та юнацьких складів аматорських команд Тячівщини.

07.11.2007, 08:05

Угорці хочуть, щоб Сабо очолив їх збірну

Сабо - вихідець із ЗАкарпаття

02.11.2007, 08:55

Русини – майбутні олімпійські чемпіони!

(Міжнародний турнір із міні-футбола в Мукачеві)

30.10.2007, 15:06

Про гандбол

Говоритимуть завтра в СК "Юність"

15.10.2007, 17:32

Сергій Олеоленко: “На жаль, усіх пауерліфтингерів Ужгорода можна на пальцях перерахувати”

Переможець цьогорічного змагання силачів “Карпатський ведмідь” (це такий собі місцевий відповідник популярних в Україні “Богатирських ігор”) 29-річний Сергій Олеоленко — професійний пауерліфтингер, котрий цьогоріч виграв Кубок України, а в 2005 році виборов чемпіонат Європи з цього (у прямому розумінні слова) нелегкого виду спорту.

Міжнародний турнір з петанку "Каштан"

6-7 жовтня в Ужгороді пройде міжнародний турнір з петанку “Каштан”.

05.10.2007, 08:38

Баранці „забодали” „Закарпаття”

В селищі Доброміль (Львівська область), де розміщений красень стадіон футбольного клубу „Львів” ужгородське „Закарпаття” поступилося львівській команді з рахунком 2:1.

27.09.2007, 13:59

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА УЖГОРОДСЬКОЇ МИТНИЦІ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ 5-го МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ В м.ПРАГА

Нещодавно у м.Прага (Чеська Республіка) відбувся 5-ий міжнародний турнір з міні-футболу, організатором якого виступила професійна Спілка чеських митників

14.09.2007, 14:20