В Ужгороді до школи завтра вперше підуть 1700 дітей

У документі йдеться, що в місті 54 навчальні заклади, конкретизовано, скільки з них і які саме загальноосвітні, які спеціалізовані, скільки НВК, садочків і професійно-технічних навчальних закладів, скільки інклюзивних класів, які можливості навчатися у спеціалізованих дошкільних групах, зокрема, в садочках для дітей із різними вадами здоров'я або ж зі словацькою та угорською мовою навчання тощо.
Начальник управління освіти Оксана Бабунич поінформувала, що кількість учнів цього навчального року збільшиться на 728 у порівняні з попереднім, вперше сядуть за парти близько 1700 першокласників. Середня наповнюваність класів найвища в області і складає 28,3, у ясельних групах середня наповнюваність 24, у групах садочків – 27 дітей.
Планується цього року відкрити першу інклюзивну групу (для діток з обмеженими можливостями) у дошкільному закладі – в «Ялинці». Також Оксана Юріївна повідомила, що сьогодні надійшли новенькі, одразу з видавництва, підручники для учнів 8 класів.
До теми
- Втрачений Ужгород: будівля ощадної каси
- Історія одного пам’ятника в Ужгороді: «Весна» Михайла Михайлюка
- Богдан Андріїв: "Щиро вітаю всіх християн, які сьогодні відзначають Світле Воскресіння Христове!"
- Ужгород готується до піку цвітіння сакур
- В Ужгородському скансені буде новий об'єкт — німецька (швабська) каплиця зі Жденіївської громади
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Втрачений Ужгород: загадка найстарішої замкової фрески (Фото)
- Більше 500 унікальних екземплярів і століття історії: де побачити колекцію фотоапаратів в Ужгороді
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.»: книжка за донат
- Втрачений Ужгород: життєві картини, побачені з мосту
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- Щаслива статистика: в Ужгороді у лютому народилися 170 малюків
- Втрачений Ужгород: правила корчм і кав’ярень XIX століття
- Про що писали газети 100 років тому (лютий)
- Освіта, яка тримає: закарпатських учителів запрошують на всеукраїнську онлайн конференцію 3–4 березня
- Десерт без цукру: як в Ужгороді в «Cake studio» створюють нову культуру солодкого

До цієї новини немає коментарів