Збитки від незаконних вирубок на Рахівщині прокуратура оцінила у 1,5 мільйона

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування щодо службових осіб ДП «Великобичківське ЛМГ» Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства, які вирубили на 240 дерев більше, ніж передбачено матеріалами лісовідведення.
Встановлено, що в період 2015-2016 років службовці підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, під час проведення вирубок дерев буку у двох кварталах Верховоднянського лісництва вирубали на 240 дерев більше, ніж було вказано у лісорубному квитку.
Таким чином, службові особи ДП «Великобичківське ЛМГ» Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства, умисно допустили незаконну вирубку дерев буку загальною вартістю близько 1,55 млн грн.
Дії службовців кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Нагадаємо, у прес-службі Закарпатського ОУЛМГ сьогодні повідомили, що вантажівки крадіїв лісу у Великобичківському лісгоспі вдалося зняти на відео.
До теми
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
- Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
- За тиждень викрили 7 переправників військовозобов’язаних, до суду скеровано обвинувальні акти стосовно ще 13 осіб
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
- У Мукачеві прокуратура вимагає стягнути до бюджету понад 4,5 млн грн через порушення при закупівлі мультимедійного обладнання для шкіл
- Жорстоке вбивство на Тячівщині: за доводами прокурорів підозрювані й надалі під вартою
- На Мукачівщині юнаку повідомили про підозру в умисному вбивстві дядька
- На Берегівщині прокуратура повернула громаді приміщення будинку культури, за яке понад 3 роки орендар не сплачував кошти
- В Ужгороді викрито схему продажі фіктивних іспитів на посвідчення водія: прокуратура повідомила про підозру трьом працівникам автошколи
- 12 підозрюваних, 43 обшуки - на Закарпатті правоохоронці викрили масштабну злочинну групу, які займались наркозбутом і переправленням військовозобов’язаних
- Прокуратура оскаржує незаконне будівництво житлового будинку у центрі Мукачева
- На Закарпатті за тиждень заблоковано 4 канали втечі за кордон військовозобов’язаними
- На Закарпатті з початку року блоковано діяльність двох організованих злочинних груп "незаконних копачів"
- Незаконне вивезення військовозобов’язаних у вантажівці під деревиною – прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- Жорстоке поводження із твариною: прокуратура повідомила про підозру 35-річному закарпатцю
- На Закарпатті викрито групу осіб, які налагодили незаконний «бізнес» із продажу підакцизних товарів
- Прокурори Закарпаття обговорили розширення та зміцнення співпраці з КМЄС
- На лаві підсудних опинилися учасники кол-центру з Ужгорода, які ошукували громадян Чехії
- Зрадили довіру: на Рахівщині прокурор довів вину двох жінок, які привласнили виплату родини загиблого військового

До цієї новини немає коментарів