Відбувся перший Фідбек у Мукачеві

Сьогодні в Мукачеві відбулася перша зустріч в рамках проекту «Feedbackз з патрульною поліцією».
На центральній площі міста перед будівлею Ратуші містяни та всі бажаючі мали змогу поспілкуватися з патрульними. Впродовж години полісмени охоче відповідали на питання перехожих. Здебільшого мова йшла про порядок звернень до патрульної поліції, можливості оскарження адмінматеріалів, порядок дій у випадку, якщо громадяни вважають, що патрульний поліцейський не правий.
Також питали про піше патрулювання та велосипедний патруль у місті. Полісмени почули багато схвальних відгуків про свою роботу та позитивні зміни у налагодженні порядку в місті. Нагадуємо, що один з головних принципів діяльності патрульної поліції – це принцип відкритості та прозорості. Ми завжди раді йти на співпрацю з громадянами, вислухаємо думки та побажання щодо роботи патрульних та відповімо на питання, які стосуються діяльності патрульної поліції.
Детальніше про зустріч дивіться у випусках новин телеканалів "Тиса-1" та "М-Студіо". Про організацію та проведення наступних зустрічей читайте на офіційних сторінках Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачеві у Facebook та Twitter, - повідомляють патрульні на своїй сторінці у Фейсбуку.
До теми
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- В атріумі ОВА розгорнули благодійну виставку-продаж робіт закарпатських художників. Половина коштів – на підтримку ЗСУ
- В Ужгороді розпочала роботу наукова школа «Закарпаття по-закарпатськи»
- В Ужгороді відбувся всеукраїнський форум «Як навчання стає відкритим»
- На Закарпатті відбувся тренінг для лікарів з імунопрофілактики новонароджених
- У Нижньоворітській громаді завершили монтаж першої на Закарпатті вітроелектростанції
- Співпраця Закарпаття і Кошицького краю: українські туроператори відвідали аеропорт у Словаччині
- Закарпаття започаткувало командні змагання «Математика без меж»
- Нові освітні простори відкрили у найвисокогірнішій громаді країни – Ясінянській
- На будівлі Закарпатської ОВА підняли прапор корінного народу Криму

До цієї новини немає коментарів