Подорожчання електрики потягне подорожчання закарпатської і не тільки води

Про це повідомив на брифінгу заступник директора Департаменту з регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення Національної комісії з регулювання сфери енергетики і комунальних послуг Дмитро Соломка, передає УНІАН.
"Якщо коментувати ситуацію тарифів на холодну воду, слід зазначити, що зростання тарифів теж очікується. Ми плануємо, що в цілому по Україні по системі водопостачання середнє зростання складе 15%", - сказав Соломка.
Також представник НКРЕКП підкреслив, що головними причинами зростання тарифів на холодну воду стало зростання тарифів на електроенергію і зниження обсягів споживання.
"В основному, це залежить від зміни ціни на електроенергію, також дуже сильний вплив чинить зміна обсягів споживання, які значно впали протягом останнього року", - зазначив представник НКРЕКП.
За його словами, ставки тарифів затверджуються НКРЕКП за пропозиціями, які надходять від ліцензіатів комісії – регіональних водоканалів.
"Перегляд тарифу йде планомірно. Ми уважно вивчаємо ту структуру тарифу, яку нам надають наші ліцензіати, і не допускаємо нічого зайвого", - доповнив Соломка.
Нагадаємо, 26 лютого НКРЕКП прийняла постанову, якою передбачила поетапне підвищення тарифів на електроенергію для населення.
З 1 квітня 2015 року вартість електроенергії значно зросла, при цьому норму пільгового споживання було скорочено до 100 кВт-год для всіх громадян, включаючи жителів багатоквартирних будинків, в яких встановлені електричні плити.
На сьогодні тариф при споживанні до 100 кВт-год становить 0,57 гривні, від 100 до 600 кВт-год – 0,99 гривні і більше 600 кВт-год – 1,56 гривні. Наступне підвищення тарифу на електроенергію відбудеться з 1 вересня 2016 року і 1 березня 2017 року.
2 червня 2016 року "Київводоканал" звернувся до НКРЕКП з пропозицією у зв'язку із зростанням вартості електроенергії збільшити тарифи на постачання холодної води та водовідведення в багатоквартирних будинках на третину – до 13,43 гривні за кубометр.
Джерело: Економічна правда.
До теми
- Про безпеку дітей, вербування у закарпатських школах та безпеку в регіоні йшлося під час онлайн-наради в ОВА
- Від заповідності до туризму: на Закарпатті шукають баланс у лісовій сфері
- «Приватна ППО» на Закарпатті: бізнес залучають до захисту неба над регіоном
- Підтримка адаптивного спорту на Закарпатті: ветеранам передали новий інвентар на понад 4 млн грн
- 255 сертифікованих вчителів і нові виклики: як змінюватиметься освіта на Закарпатті
- На Закарпатті близько 100 тисяч людей забезпечили минулого року продуктовими наборами міжнародні партнери
- 8 територіальних громад Закарпаття об'єдналися в Асоціацію органів місцевого самоврядування «Мараморош»
- Громади Закарпаття можуть отримати до 10 тисяч євро грантової підтримки від Словаччини
- 90% релокованого бізнесу може залишитися на Закарпатті після війни, — ОВА
- Володимир Зеленський в Ужгороді прокоментував, коли розширять список країн для подвійного громадянства
- Закарпаття та Донеччина об’єднують зусилля заради людей та майбутнього
- Володимир Зеленський вручив державні нагороди трьом закарпатцям
- В обласному центрі Закарпаття відзначили Міжнародний день ромів
- У Хусті відкриють Логістичний центр професійної освіти
- В ОВА вручили нагрудний знак «Честь і доблесть Закарпаття» бійцю підрозділу «Стугна»
- Влада посилює протипожежний захист шкіл Закарпаття – передбачено більше 38 млн грн
- В Ужгороді відбувся круглий стіл до Міжнародного дня ромів
- Закарпатці можуть безкоштовно зробити стентування серця у межах Програми медичних гарантій
- Професійні та фахові коледжі Закарпаття можуть отримати субвенцію для облаштування сучасних майстерень.
- Діалог влади та бізнесу: на Закарпатті обговорили ризики штучного «дроблення» підприємництва

До цієї новини немає коментарів