У музеї Бокшая від завтра - синтез музичності і архітектонічності побудов, композицій та візуалізацій
4 травня о 16.00 у Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая відкриється виставка творів члена НСХУ, лауреата обласної премії ім.Й.Бокшая та А.Ерделі, знаного крайового образотворця Володимира Павлишина.
Митець представить десятки живописних полотен, у яких глядачі з можуть вловити музикальність, нотки прихованого суму, побачити незабутні мандри старовинними містами Європи, відчути прагнення автора до винайдення особистої формули образотворчого мовлення, трансформування власних думок, емоцій і почуттів, віднайдення неповторного колориту карпатської землі, натурних живописних віддзеркалень, сповнених життєдайної сили й енергії, – розповіли організатори.
Далі ж, о 17:00, у рамках культурного обміну в музеї відкриють персональну виставку графічних творів Катерини Голло (Угорщина).
Своїм корінням у мистецтві художниця сягає закарпатської школи живопису та орієнтується на експеримент. Для неї важливий не тільки результат, а й сам процес творення, нагода поринути у нову стихію свіжо знайдених технологій і технік. Так трапилося, що Катерина Голло, шукаючи непізнаного у мистецтві, відкрила для себе творчість Павла Бедзіра. Вплив цього графіка, а також окремих модерних закарпатських митців – доволі відчутний.
Ідея поєднати експозиції двох сучасних авторів, випускників Ужгородського художнього училища, виявилась доволі цікавою: синтез музичності і архітектонічності побудов, композицій, візуалізацій дарує відчуття святковості, поетичності та гармонії, – діляться враженнями музейники.
Виставки триватимуть до середини травня, - пише управління культури Закарпатської ОДА.
До теми
- «Краса врятує світ» – виставка картин Василя Кочана в Ужгороді
- Ужгородський скансен запрошує майстрів бісероплетіння долучитися до виставкового проєкту «Намисто на біленьку шийку»
- «Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер
- В ужгородському скансені відрили персональну виставку відомого закарпатського скульптора Василя Олашина
- «Ужгород квітне у творах митців» – виставка у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- «Ужгород квітне у творах митців» – в обласному центрі запрошують на виставку
- В Ужгороді представили виставку робіт Емми Зайцевої під назвою «Народження образу»
- Куїнджі, Айвазовський, Кричевський – колекцію Сумського художнього музею можна побачити в Ужгороді
- У галереї «Ужгород» відкрили виставку творів «Вернісаж 55»
- 30 травня в Ужгороді відбудеться відкриття виставки «Дитячі мрії»
- В Ужгородському скансені відкрили виставку живопису Аврелії Федор
- У краєзнавчому музеї ім.Т.Легоцького триває персональна виставка живопису Василя Вовчка «Весняні мелодії»
- «В моїм серці Лемковина» – виставку з такою назвою відкрили в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- Майже 50 ікон представили на виставці в Ужгородському кафедральному соборі
- Сьогодні в Ужгородському скансені представлять виставку витинанок Марії Бурдяк та Галини Дудар «В моїм серці Лемковина»
- Закарпатські митці представили традиційну «Великодню виставку»
- Ужгородський скансен запрошує шанувальників мистецтва на виставку живопису та декоративної кераміки «Магія весни»
- «Ритми Великодня» - у музеї ім.Т.Легоцького в Ужгороді відкрили виставку
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту представили виставку «Сільваші. Випадковості та монохроми»
- В Ужгороді відкрили виставку робіт 13 молодих закарпатських митців
До цієї новини немає коментарів