Не пропустіть! До нас їде крута група, фанатом якої є Святослав Вакарчук

Фантасмагорія, магія, невловимий зв'язок з Космосом - все це найчистіша і ніжна група «Pur:Pur». Вона встигла стати помітною фігурою на українській сцені.
«We do change», - ствердно заявила про себе група Pur:Pur на відборі на «Євробачення 2016». І з цього моменту свіжу, фантастично-магічну музичну формацію з Харкова відкрили навіть ті, хто 8 останніх років по якомусь року долі взагалі нічого про неї не чув.
«Pur:Pur» - це двічі чистота, ідея, яку акустичне тріо не тільки сповідує на сцені, але живе нею. Цікаво, що група заснувалася аж ніяк не професійними музикантами. Ніжна вокалістка Ната Сміріна - фармацевт, а Євген Жебко - режисер.
Але це не заважає їм бути відкритими і загадковими, як перші промені сонця, що пробиваються крізь прохолодний ранковий туман.
«Pur:Pur» з їх джерельний інді-поп-роком, мелодійними експериментами зі звуком і приголомшливою філософією завоювали увагу навіть таких серйозних і впливових видань, як Esquire і Vogue. Творчість тріо високо оцінили «Rolling Stones», хлопці запам'яталися публіці на фестах «Дика м'ята», «Джаз-Коктебель», «Гоголь-фест», «Садиба-джаз».
Нещодавно акустичний колектив поділився зі світом платівкою Nevertheless і полоскотав фанатам нерви на сліпому прослуховуванні в 6-му сезоні «Голосу Країни». А Святослав Вакарчук перед усією країною зізнався, що є фанатом цієї чудової харківської групи.
Чудові емоції та найкращі пісні зібралися воєдино, втілившись у програмі майбутнього концертного туру.
До теми
- Від гуцульського мистецтва до музейної реставрації: в Ужгородському скансені відкрили дві виставки
- В Ужгородському замку відкрили першу в історії музею виставку раритетних друкарських машинок
- Виступи зірок, атракціони, фудкорти та багато іншого: на Закарпатті відбудеться Street Fest UA
- До 56-річчя скансену в Ужгороді відкриють дві тематичні виставки з фондової колекції
- 40-річний ювілей відзначив народний ансамбль танцю «Джерельця Карпат»
- «Світло моєї душі» – у галереї Ужгород протягом двох тижнів можна оглянути виставку полотен Наттели Овсієнко
- Чотири прем'єри за тиждень: Закарпатський муздрамтеатр готується до закриття ювілейного сезону
- «Барви та краса Карпатських вершин» – виставку художніх робіт відкрили в атріумі облдержадміністрації
- «Crossover Muzic» – в Ужгороді відбувся концерт заслуженого артиста України Олександра Садварія
- В обласному музеї ім. Й. Бокшая триває виставка творчості Івана Кавалерідзе
- Обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького запрошує відвідати підземелля Ужгородського замку
- На поціновувачів мистецтва завтра чекає відкриття одразу двох виставок в Ужгороді
- До ужгородського скансену повертається Літня школа гончарства
- «Українська музична мозаїка» – концертну програму представлять на сцені обласної філармонії
- Перший фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» став визначною культурно-мистецькою подією краю
- На Закарпатті відзначили діячів міжнаціональної єдності, серед них – Івана Латка
- В Ужгороді відбувся великий гала-концерт та нагородження переможців фестивалю "Шовкова косиця"
- В Ужгороді відбулася святкова хода та гала-концерт учасників фестивалю-конкурсу "Шовкова косиця"
- В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- Перший Відкритий фольклорний фестиваль-конкурс культурного розмаїття «Шовкова косиця» стартував в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів