Закарпатські педагоги везуть "золото" і "бронзу" міжнародної освітянської виставки

Представники Закарпатського ІППО в рамках виставки взяли участь у роботі конференцій, круглих столів, семінарів, організованих провідними науковими інституціями Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти, педагогічними вищими навчальними закладами.
Напрацювання та досягнення педагогів Закарпатського ІППО принесли вагомі результати: Золота медаль у номінації «Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інноваційного розвитку національної освіти та науки». Бронзовою медаллю у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час» нагороджена Великоберезька загальноосвітня школа І – ІІІ ст. Берегівської районної ради Закарпатської області, пише Освітній портал Закарпаття.
Освітяни Закарпаття беруть активну участь у Всеукраїнських та Міжнародних заходах і цьогорічні нагороди лише підтверджують їхнє бажання до подальшого вдосконалення та творчого пошуку. Зокрема, проведено засідання круглого столу відділу проектного управління Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України з теми «Освітні проекти – особливості реалізації та проектний менеджмент», модератором якого виступала Пушкарьова Тамара Олексіївна, к.пед.н., професор, начальник відділу проектного управління Інституту модернізації змісту освіти МОН України. З доповідями виступили Клясен Наталія Леонідівна, к.пед.н., с.н.с. відділу проектного управління Інституту модернізації змісту освіти МОН України та Литвиненко Григорій Миколайович, доцент, с.н.с. відділу проектного управління Інституту модернізації змісту освіти МОН України.
До теми
- Підприємці та громади Закарпаття можуть скористатися фінансовими інструментами підтримки від провідних державних банків України
- Закарпаття посилює підтримку дітей з інвалідністю: стартує новий етап проєкту «Стійкість»
- У Тячеві з понеділка запрацює новий реабілітаційний центр
- В Ужгороді обговорили співпрацю між українськими та французькими підприємствами легкої промисловості
- Педпрацівники Закарпаття можуть подати заявку на участь у пілотуванні державної політики «Гроші ходять за вчителем» через платформу «Вектор»
- На Закарпатті сьогодні функціонує 13 патронатних родин, які надають тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію 20 дітям
- Освіта без бар’єрів: чотири закарпатські заклади освіти отримали новий спецтранспорт
- На Закарпатті військові та їхні родини можуть отримати додаткову фінансову підтримку
- Роботи тривають: на Закарпатті обговорили реалізацію проєкту «Біла Церква – Сігету Мармацієй»
- Закарпаття отримало понад 90 млн грн субвенції з державного бюджету для освітньої галузі
- Після проходження льодоходу Закарпаття посилює заходи з протипаводкового захисту
- У Закарпатській ОВА розглянули ситуацію з підлітковими правопорушеннями та сімейним неблагополуччям
- Закарпатська «екстренка» отримала додаткові 157 млн грн фінансування
- Навчання та 100 000 грн на розвиток для агробізнесу Закарпаття
- Державна підтримка на придбання власного помешкання: як на Закарпатті працює програма «єОселя»
- Оприлюднено графік відключення світла на Закарпатті у середу, 18 лютого
- Новий пункт пропуску на кордоні з Румунією: стартує проєктування «Яблунівка – Ремети»
- Бізнесу Закарпаття представили урядові програми енергонезалежності та цифрової зрілості
- Безоплатні зарядні станції для дітей з інвалідністю: на Закарпатті подано 270 заявок
- Цифрова трансформація та енергопідтримка: що пропонують підприємцям Закарпаття

До цієї новини немає коментарів