Чи написав Рахівський заяву на звільнення?

Цушко запропонував главам УМВС у регіонах залишити свої пости

 

Вчора відбулася закрита колегія МВС, після якої міністр внутрішніх справ Василь Цушко запропонував керівникам практично всіх обласних управлінь Міністерства внутрішніх справ покинути свої пости за власним бажанням у зв’язку з "політичними проблемами" і "низьким рейтингом їх роботи". На момент здачі номера переважна більшість керівників обласних УМВС пропозицію Василя Цушка прийняла.

Вчорашня колегія МВС проходила в закритому режимі. Як повідомили в департаменті міністерства у зв’язках з громадськістю, "на колегії нікому звільнятися не пропонували". "Виступали начальники служб, керівники обласних управлінь МВС, але ніякі кадрові питання не обговорювалися", – розказав керівник департаменту Костянтин Стогній. Тим часом, кадрові питання вирішувалися в індивідуальному порядку. Пан Стогній підтвердив, що після засідання колегії міністр внутрішніх справ Василь Цушко поодинці запрошував до себе в кабінет керівників служб міністерства і начальників обласних УМВС, пише газета "Коммерсант-Украина".

В другій половині дня джерела видання почали повідомляти про те, що в особистій бесіді практично всім керівникам УМВС Василь Цушко пропонував звільнитися за власним бажанням. "Пояснювалося це трьома причинами, – розказав начальник одного з обласних управлінь МВС.– По-перше, мовилося про політичну складову, зокрема про те, що ми люди не з тієї команди. По-друге, прямо сказано, що тим самим керівництво хоче показати неефективність роботи керівників УМВС. І третє, мовилося, що причиною звільнень є дані опитування особового складу міліції в областях".

Відзначимо, що ще в грудні 2006 року начальник УМВС у Запорізькій області Віктор Ольховський заявив журналістам, що, за наявною у нього інформацією, представники антикризової коаліції наполягають на розподілі посад у МВС за партійною квотою. "Є пропозиція, щоб майже не за квотами позначати. 65 відсотків – квота Партії регіонів, 20 відсотків – СПУ і 10 відсотків – Компартії", – повідомив він. Ольховський переконаний, що між главою МВС і представниками антикризової коаліції однозначно існують певні домовленості чи " на рівні заступника міністра, чи начальників УВС".

Спочатку джерела газети в МВС повідомили, що після розмов з главою МВС відмовилися звільнитися глави Волинських, Івано-франківських, Київських, Закарпатських і Черкаських обласних УМВС, а також глава Київського міського управління внутрішніх справ. Проте ближче до вечора цей список значно скоротився. За непідтвердженою інформацією, на момент здачі з’ясувалося, що точно не написали заяви про відхід або не підтвердили своє звільнення лише глави Черкаського обласного УМВС Микола Каплій і начальник Київського міського управління внутрішніх справ Віталій Ярема.

Також, як стало відомо виданню, не дав згоди піти з поста начальник Львівського УМВС Віталій Максимов, якому було запропоновано покинути регіон і очолити УМВС Закарпаття. Його відставка аргументувалася тим, що "необхідно замінити начальника закарпатської міліції". Цікаво, що це повністю відповідає раніше отриманій від джерела в МВС інформації про те, що після відставки Юрія Луценка з поста глави МВС між Секретаріатом Президента і новим керівництвом Міністерства внутрішніх справ була домовленість про те, що пан Максимов продовжить працювати начальником обласного управління міліції "чи у Львівській області, чи в будь-якому іншому регіоні".

"ForUm"

 

18 січня 2007р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів