Опіки майже половини тіла: 8-річного закарпатця госпіталізували після інциденту біля річки
Хлопчик 8-ми років отримав опіки під час спалювання сміття біля річки. На виклик виїжджала бригада екстреної медичної допомоги №1406 смт Усть-Чорна: фельдшер Меклеш І.І. та екстрений медичний технік Кузьма В.В.
У хлопчика діагностували термічні опіки II ступеня. Уражені обличчя, зокрема щоки та підборіддя, верхні кінцівки, кисті та передпліччя, а також нижні кінцівки, обидві гомілки та сідниці.
Медики надали необхідну допомогу: наклали гелеві протиопікові пов’язки, провели знеболення, забезпечили внутрішньовенний доступ та розпочали інфузію фізіологічного розчину. Наразі дитину транспортували до обласної дитячої лікарні для подальшого лікування.
Цей випадок є серйозним нагадуванням для всіх дорослих: відкритий вогонь, спалювання сміття, трави чи гілок можуть мати вкрай тяжкі наслідки, особливо коли поруч діти.
Просимо батьків та опікунів не залишати дітей без нагляду біля вогню, не дозволяти їм самостійно палити сміття та регулярно пояснювати правила безпеки.
Бережіть дітей. Одна необережна дія може коштувати здоров’я.
До теми
- 148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася реального покарання для наркодилера
- В Ужгороді перед судом постане водій, який у стані сп’яніння наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- У серпні в Ужгороді розпочне діяти друга Літня школа гончарства
- Похід на Говерлу ледь не закінчився трагедією: на Рахівщині рятувальники розшукали родину з 7-річною дитиною
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП поблизу села Нижнє Солотвино
- "Леквар Перемоги" варитимуть у Мукачеві напередодні Дня Незалежності
- Гірські рятувальники допомогли травмованому туристу з Києва
- У гаражі на Закарпатті штампували фальшиві права та документи з печатками держорганів
- Поліція оперативно затримала зловмисника, який викрав особисті речі працівниць дошкільного начального закладу в Ужгороді
- Від початку 2026 року на Закарпатті у ДТП за участі мототранспорту загинули 4 людини, серед них – неповнолітній
- У Тячеві надзвичайники врятували 92-річну жінку
- На рідній Міжгірщині урочисто зустріли переможця Міжнародної хімічної олімпіади Романа Козака
- У пунктах пропуску «Дякове» та «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону припинили три спроби надання неправомірної вигоди
- На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН за махінації на 680 тисяч грн
- З початку року 148 учасників бойових дій скористалися послугами обласної служби зайнятості
- До 9 років ув’язнення засуджено наркокур’єра з Дніпра, якого поліція затримала під час ввезення «товару» до Закарпаття
- В Ужгороді стартує проєкт «Поруч»: батьків запрошують на психологічні зустрічі
- Похід по ягоди завершився для закарпатки викликом рятувальників
- За вихідні на Закарпатті блокували дві схеми заробітку на незаконних втечах за кордон
- Дві бригади екстренки рятували 3-річну дівчинку, яка впала у 2,5-метровий колодязь на Берегівщині

До цієї новини немає коментарів