Лісопродукція зникала після офіційної рубки: на Закарпатті повідомлено про підозру майстру лісозаготівель

За даними слідства, частина лісопродукції просто «зникала» ще до внесення відомостей до електронної системи обліку деревини. Йдеться про понад 600 кубометрів лісу загальною вартістю більше 660 тисяч гривень. Так, упродовж 2024 року на території Лазещинського лісництва проводили офіційні лісогосподарські роботи. Загалом було заготовлено понад 2 тис. кубометрів деревини, частину з якої реалізували офіційно.
Втім, майстер лісозаготівель, який відповідав за облік і зберігання деревини, міг незаконно передати третім особам понад 600 кубометрів лісопродукції. Усі дані про деревину були внесені ним до електронного обліку деревини особисто.
Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 КК України – розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в умовах воєнного стану. За клопотанням прокурора йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави у розмірі 757 тис. грн.
Встановлено, що стосовно підозрюваного в Рахівському районному суді вже розглядається обвинувальний акт за вчинений аналогічний злочин.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП в Закарпатській області, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури. Оперативний супровід здійснюють УСР у Закарпатській області, за сприянням ДВП ДП «Ліси України».
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури



До теми
- На Закарпатті ліквідували канал незаконного переправлення через кордон чоловіків призовного віку
- Гірські рятувальники допомогли чоловіку, який травмувався на Рахівщині
- Поліція притягнула до відповідальності ще одного порушника за забруднення території поблизу озера Синевир
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- 2092 пожежі за пів року: кожна друга пожежа на Закарпатті – через займання в екосистемах
- На Ужгородщині гірські рятувальники розшукують зниклого місцевого мешканця, який пішов до лісу та не повернувся
- Поліція Хустщини затримала місцевого жителя, який «замінував» приватний будинок
- Алкоголю – у 13 разів більше за норму: в Ужгороді водійка скоїла ДТП
- Автобус до Хорватії зупинили на Закарпатті: водій користувався чужою чіп-картою
- На Закарпатті від початку місяця розшукали 31 водія-втікача з місць ДТП
- П’ята локація адаптивного спорту на Закарпатті: у Мукачеві відкрили секцію боксу для ветеранів
- Діти Захисників із Закарпаття та Сумщини вирушили на оздоровлення до Австрії
- На Закарпатті екскомбата та військовослужбовицю підозрюють у привласненні понад 1,5 млн грн грошового забезпечення
- Закарпатські гвардійці отримали нові квадроцикли
- Заслужені нагороди: фахівці Закарпатського кардіоцентру отримали високі відзнаки до Дня медичного працівника
- На Закарпатті від початку місяця 771 водія оштрафували за перевищення швидкості
- Під час пожежі у житловому будинку в Ужгороді травмувалися двоє людей
- На Закарпатті рятувальники допомогли туристці, яка травмувалася під час сходження на Говерлу
- Поліція Закарпаття встановлює обставини ДТП, у якій загинув неповнолітній мотоцикліст
- Службовий статус для незаконного переправлення військовозобов’язаних: ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті (ВІДЕО)

До цієї новини немає коментарів