Підтримка армії: лісівники Карпатської філії передали авто для ЗСУ

Позашляховик Mitsubishi L200 від філії «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передали для потреб воїнів ЗСУ під час Khust Half Marathon 2026 – першого із серії забігів, які відбудуться на Закарпатті впродовж року.
Захід мав благодійну місію: 100% реєстраційних внесків організатори спрямовують на підтримку Збройних Сил України. Відтак завдяки учасникам та допомозі благодійників для потреб захисників і захисниць придбано кілька автомобілів та дрони. Усе це доправлять нашим військовим уже найближчим часом.
Зауважимо, що Карпатська філія продовжує підтримку ЗСУ гуманітарною допомогою, яку передають за різними напрямками для військових.
З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну лісівники Карпатського регіону передали для потреб ЗСУ 175 одиниць техніки.
Філія "Карпатський лісовий офіс"
До теми
- Поліція Міжгір’я розслідує аварію, у якій травмувався неповнолітній мотоцикліст
- Закарпаття: на перевізника складено матеріали за порушення під час здійснення міжнародних пасажирських перевезень
- Гірські рятувальники Рахівщини допомогли двом туристам, які заблукали в горах
- Поїзди Кошице — Мукачево у серпні та вересні тимчасово скоротять маршрут: у які дати діятимуть обмеження
- За тиждень на Закарпатті патрульні виявили 13 водіїв у стані сп’яніння
- Рятувальники Рахівщини надали допомогу туристу з Рівного, якому стало зле в Карпатах
- Неіснуючі акумулятори, сонячні панелі та Starlink: ужгородку засудили за шахрайство
- Понад 60 пожеж на сміттєзвалищах ліквідували вогнеборці Закарпаття від початку року
- На Хустщині поліція затримала зловмисника, який ножем поранив односельця
- Тячівські рятувальники відшукали заблукалу туристку з Києва в районі карстової печери
- На кордоні з Угорщиною серед гуманітарної допомоги виявили кросівки PUMA на майже мільйон гривень
- На Закарпатті ДП «Ліси України» зобов’язано сплатити 4,5 млн грн за незаконну рубку дерев у Свидовці
- Прокуратура в апеляції стягнула 2,6 млн грн за незаконну рубку в Ужанському національному парку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- За 6 тисяч євро обіцяла переправити «клієнта» до ЄС: на Закарпатті затримано жінку, яка організувала незаконний «трансфер»
- На Рахівщині 20-річного хлопця госпіталізували після укусу змії
- На Свалявщині 5-річна дитина отримала опіки окропом
- На Закарпатті виявили низку порушень під час пасажирських перевезень
- В Ужгороді на «Авангарді» відбудеться великий футбольний фестиваль «Талантікос»: як долучитися
- Як безпечно їздити на велосипеді та самокаті: закарпатські поліцейські навчали дітей

До цієї новини немає коментарів