На кордоні зі Словаччиною затримали двох іноземців, які спершу тікали від закону з Чехії, а потім і з України

Прикордонники відділення «Паладь-Комарівці» Чопського загону зупинили за 200 метрів від держрубежу двох іноземців. Чоловік і жінка намагалися незаконно потрапити з України до Словаччини поза пунктами пропуску.
Затримані мали при собі паспортні документи громадян Чехії. У ході опитування оперативні співробітники загону встановили, що 24-річна іноземка має проблеми із законом у своїй країні. Вона перебуває в розшуку за вчинення шахрайських дій на території Чеської Республіки.
Разом із чоловіком, з яким вона перебуває у цивільному шлюбі, жінка певний час проживала на території України, куди обоє потрапили у травні цього року законним шляхом. Побоюючись затримання та подальшого видворення з України за перевищення терміну перебування, іноземці вирішили повернутися до країн ЄС у незаконний спосіб і обрали ділянку кордону в районі населеного пункту Паладь-Комарівці Ужгородського району.
Затриманих доставили до прикордонного підрозділу з метою складання адміністративно-процесуальних документів і притягнення до відповідальності за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Правопорушників буде повернуто на територію Словаччини.
До теми
- На Закарпатті надзвичайники розчищали автошляхи від повалених негодою дерев
- На Закарпаття з Німеччини екстрадовано організатора масштабного наркобізнесу
- На Тячівщині 66-річний чоловік вистрілив у спину сусіду з мисливської рушниці
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- На Берегівщині поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві, який намагався винести тіло вбитого у килимі
- 11 пожеж за добу: на Закарпатті вогонь знищив понад 5 гектарів сухостою, спалювання трави ледь не коштувало життя пенсіонеру
- На Закарпатті виявили понад 60 порушників міграційного законодавства
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- Судитимуть депутата з Тячівщини, який не задекларував двоповерховий будинок, землю та доходи дружини
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- В Ужгороді дипломи отримали 120 випускників Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді вдруге представили танцювальний перформанс «Вибір» до 35-річчя студії «Бліц»
- В Ужгороді відбулася презентація документальної книги "Герої Закарпаття"
- Майже 1200 пожеж в екосистемах та 813 га згарища: ДСНС Закарпаття закликає зупинити спалювання сухостою у спеку
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Рятувальники допомогли киянину, якому стало зле в Карпатах
- На Закарпатті поліція затримала групу наркоторговців-рецидивістів
- «Безпілотна» контрабанда: закарпатські прикордонники зірвали спробу переправлення цигарок через кордон
- Купання ледь не закінчилося трагедією: на річці Уж врятували 15-річну дівчину
- Закопала тіло немовляти на подвір’ї: на Ужгородщині поліцейські затримали жінку, через недбалість якої загинула малолітня донька

До цієї новини немає коментарів