На Тячівщині прокуратура оскаржила можливість внесення застави підозрюваним у замаху на умисне вбивство односельця

Згідно ухвали слідчого судді, підозрюваному в замаху на умисне вбивство обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави в розмірі 514 тис грн. Прокуратура в апеляції наполягає на триманні фігуранта під вартою, без можливості внесення застави.
Подія трапилась 11 липня близько 4 год ночі у селі Крива Тячівського району.
Згідно матеріалів слідства, 37-річний підозрюваний, приїхав до подвір’я потерпілого та кілька разів вистрілив у бік односельця.
В результаті потерпілий отримав множинні рани, наразі він перебуває у місцевій лікарні. Нападник відразу після пострілів втік у невідомому напрямку. Його того ж дня затримали правоохоронці.
Фігуранту інкриміновано замах на умисне вбивство (ч.2 ст.15 ч.1 ст.115 КК України).
Триває подальше досудове розслідування, яке здійснює Тячівського РВП ГУНП в Закарпатській області. Процесуальний контроль забезпечує Тячівська окружна прокуратура.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
До теми
- На Закарпатті з початку року блоковано діяльність двох організованих злочинних груп "незаконних копачів"
- Незаконне вивезення військовозобов’язаних у вантажівці під деревиною – прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- Прикордонники врятували двох «мандрівників», які два дні блукали у горах
- Поліцейські Ужгородщини затримали рецидивіста, причетного до низки крадіжок на території району
- За матеріалами поліції Мукачева до 7 років ув’язнення засуджено дніпрянина за сексуальне насильство над малолітніми дівчатами
- На Закарпатті прикордонники затримали переправницю, яка продавала «шлях» за кордон
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025
- Закарпатські поліцейські затримали двох зловмисників за переправлення чоловіків через кордон
- 14-ий «Книга-фест» – нині в Ужгороді у «Совиному гнізді»
- На Рахівщині водій, не впоравшись із керуванням, зіткнувся з електричним стовпом та перекинувся
- В Ужгороді виявили громадянина Йорданії, який порушив правила перебування в Україні
- Жорстоке поводження із твариною: прокуратура повідомила про підозру 35-річному закарпатцю
- 34 000 грн штрафу сплатить перевізник, водій якого на Закарпатті використовував чип-картку іншого водія
- Стань частиною прикордонної команди: на Закарпатті презентували можливості служби за контрактом
- На Закарпатті викрито групу осіб, які налагодили незаконний «бізнес» із продажу підакцизних товарів
- На Закарпатті вручили державну нагороду рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури
- Прокурори Закарпаття обговорили розширення та зміцнення співпраці з КМЄС
- Обласна станція переливання крові повідомляє про термінову потребу в донорах
- На лаві підсудних опинилися учасники кол-центру з Ужгорода, які ошукували громадян Чехії
- 8 закарпатських підприємств стали переможцями всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2024»

До цієї новини немає коментарів