На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Словаччини

Поліцейські Ужгородщини затримали 40-річного мешканця міста Чоп, причетного до переправлення чоловіків мобілізаційного віку через державний кордон України. Фігурантові повідомлено про підозру. Триває слідство.
Слідчі Відділу поліції №1 Ужгородського РУП спільно зі співробітниками Управління міграційної поліції ГУНП в Закарпатській області та оперативниками ГОРВ 94 прикордонного загону припинили діяльність ще одного каналу незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України.
У ході досудового розслідування поліцейські з’ясували, що до функціонування злочинної схеми причетний 40-річний мешканець міста Чоп. Через мережу Інтернет він підшукував чоловіків мобілізаційного віку та пропонував їм безперешкодну втечу з країни поза офіційними пунктами пропуску. Свої послуги він оцінював у 12000$. Раніше правоохоронці задокументували факт спроби переправлення через кордон двох мешканців міста Бориспіль Київської області. Встановлено, що чоловіки заплатили зловмисникові авансовий платіж, а другу частину оплати мали здійснити після успішного перетину кордону. Після отримання інструкцій від підозрюваного військовозобов’язані вирушили в напрямку українсько-словацького кордону. Однак за 1500 метрів до лінії держрубежу їх затримали військовослужбовці 94 прикордонного загону Державної прикордонної служби України. За місцем проживання підозрюваного поліцейські провели санкціонований судом обшук — вилучено готівку, надувний човен, мобільний телефон та автомобіль «Mercedes».
До теми
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
- Закарпатські податківці передали сучасні снайперські приціли для територіальної оборони
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку, зруйнований паводком
- Трагедія в Карпатах: загинули двоє туристів із Вінниччини
- Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- За тиждень викрили 7 переправників військовозобов’язаних, до суду скеровано обвинувальні акти стосовно ще 13 осіб
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- Трагедія на Закарпатті: у пожежі загинула 30-річна жінка
- В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
- Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
- Боротьба з «нелегальними перевізниками» на Закарпатті: на порушників складено адмінматеріали, вони сплатять чималі штрафи
- На Закарпатті випустили понад 8 тисяч мальків струмкової форелі у річку Ріка
- Закарпатські рятувальники відшукали туристку, яка заблукала біля гори Петрос
- Під виглядом особистих речей водій вантажівки незаконно переміщував 600 упаковок з рідинами для електронних сигарет
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
- На Берегівщині чоловік прорвав кордон та втік до Угорщини: поліція розслідує посягання на життя прикордонника і факт дезертирства
- Наша співачка Мар'яна Матейко запрем'єрить нову українську композицію

До цієї новини немає коментарів