«Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер

Ретроспективну виставку з назвою «Магія кольору у часі» у мистецькому просторі Ужгородського замку склали пів сотні робіт авторки, виконаних у техніці випалювання вовни. Про це інформує департамент культури ОВА.
Участь в урочистому відкритті взяли директорка музею Ольга Шумовська, завідувачка відділу історії та краєзнавства Валерія Русин і викладачка кафедри декоративно-прикладного мистецтва Закарпатської академії мистецтв Ольга Лукач, які привітали мисткиню та поділилися враженнями від її творів. Зокрема, зазначили, що саме через колористику Кристина Негер досліджує красу життя.
Барвисті натюрморти, пейзажі та квіткові композиції доповнено також порцеляновими вазами, малими скульптурками та формами на камінні з більш раннього періоду творчості.
Оглянути добірку робіт Кристини Негер охочих запрошують до 16 липня.

До теми
- В Ужгородському замку відкриють виставку «Qalqan / Щит», присвячену кримськотатарській культурі
- Ужгородців та гостей міста запрошують на тематичну екскурсію про любовну магію Закарпаття
- Від гуцульського мистецтва до музейної реставрації: в Ужгородському скансені відкрили дві виставки
- В Ужгородському замку відкрили першу в історії музею виставку раритетних друкарських машинок
- До 56-річчя скансену в Ужгороді відкриють дві тематичні виставки з фондової колекції
- «Світло моєї душі» – у галереї Ужгород протягом двох тижнів можна оглянути виставку полотен Наттели Овсієнко
- В обласному музеї ім. Й. Бокшая триває виставка творчості Івана Кавалерідзе
- Обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького запрошує відвідати підземелля Ужгородського замку
- На поціновувачів мистецтва завтра чекає відкриття одразу двох виставок в Ужгороді
- До ужгородського скансену повертається Літня школа гончарства
- Перший Відкритий фольклорний фестиваль-конкурс культурного розмаїття «Шовкова косиця» стартував в Ужгороді
- «Академія молодих: Ужгород-Львів»: в Закарпатській обласній філармонії відбувся концерт
- В Ужгороді відкриють фотовиставку Євгена Котляра «Український штетл. Повернення до місць сили»
- Ужгородський скансен запрошує на виставу «Про що плачуть верби»
- В Ужгороді відзначають День музеїв – вхід сьогодні безкоштовний
- «Разом заради повернення»: фотовиставка в атріумі Закрапатської облради вражає
- Фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін» зібрав в Ужгороді талановитих дітей із різних куточків краю
- В Ужгороді при свічках прозвучать «Пори року» Антоніо Вівальді
- В Ужгороді відбувся концерт-бенефіс знаного музиканта
- Виставка «Сонячний шлях» у скансені: чотири роки творчості, натхнення і патріотизму






До цієї новини немає коментарів