Понад 6,5 млрд грн податку на доходи фізичних осіб перерахували роботодавці краю

З доходів фізичних осіб, які працюють на Закарпатті, упродовж січня – травня 2025 року податкові агенти утримали та перерахували до зведеного бюджету понад 6,5 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з аналогічним періодом минулого року загальні надходження ПДФО зросли майже на 1,9 млрд гривень.
Понад 41,5 відсотка з цієї суми, або більш ніж 2,7 млрд грн, у своє розпорядження отримали місцеві бюджети. Решта податку на доходи фізичних осіб, а це понад 3,8 млрд грн, була спрямована до держбюджету.
Податок на доходи фізичних осіб є найважливішим бюджетоформуючим платежем як зведеного, так і місцевих бюджетів регіону. Наразі він становить майже 48,9 відсотка зведеного та майже 64,3 відсотка місцевого бюджетів.
До теми
- До місцевих бюджетів Закарпаття сплачено понад 113 млн гривень податку на нерухомість
- З початку 2025 року Закарпатська митниця видала 2,8 тисяч сертифікатів EUR.1
- На Закарпатті землевласники поповнили місцеві бюджети майже на 320 млн грн податком на землю
- До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло вже понад 1,65 млн грн за адмінпослуги у сфері земельних відносин
- Платники податків Закарпаття сплатили понад 1 млрд грн військового збору
- 26 правопорушень на 104 млн грн – результат взаємодії закарпатських митників із зарубіжними колегами
- На Закарпатті за січень – травень 2025 року платники сплатили майже 257,3 млрд грн ЄСВ
- На Закарпатті зафіксували зростання виторгів у травні — плюс 6,5%
- Енергетичне партнерство: новий формат співпраці між релокованим бізнесом та громадами Закарпаття
- Способи зниження витрат на електроенергію, тему ефективного енергоспоживання та впровадження нових технологій в енергетиці обговорювали в Ужгороді
- Із початку 2025 року у місцевих бюджетах Закарпаття – понад 4,1 млрд грн податків
- Протягом січня – травня 2025 року платники податків Закарпатської області сплатили до зведеного бюджету понад 13 млрд 289 млн гривень
- Понад 360 тисяч тонн гуманітарних вантажів оформили Закарпатські митники від початку воєнного стану
- Технології на варті безпеки: на кордоні зі Словаччиною й Угорщиною випробували нові сканери
- Закарпатська митниця справно наповнює Держбюджет: 8,7 мільярдів скеровано для підтримки економіки України
- Майже 60 млн гривень із роздрібного продажу підакцизних товарів на Закарпатті поповнили бюджети
- На Закарпатті платники податків сплатили понад 846 млн грн військового збору
- Протягом січня – квітня 2025 року у місцевих бюджетах Закарпаття – 3,2 млрд гривень податків
- Деклараційна кампанія – 2025: 123 закарпатців задекларували дохід понад 1 млн грн кожний
- Податки і збори поповнили зведений бюджет Закарпаття на понад 9,6 млрд гривень
До цієї новини немає коментарів