У Кам’яниці висадили «Дерева пам’яті» на честь українських героїв

Третього травня в урочищі поблизу села Кам’яниця на Ужгородщині відбулася екологічна акція «Дерева пам’яті українських героїв», ініційована глобальним рухом Greening Planet у партнерстві з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України та державним підприємством «Ліси України».
До акції долучилися представники Ужгородського надлісництва філії «Карпатський лісовий офіс» ДП «Ліс України», громадських організацій "Захист Держави" та "Центр Ветерана". Символічні дерева висаджували на честь загиблих українських захисників — аби жива природа стала місцем пам’яті, вдячності та надії.
Особливо зворушливим був момент участі одного з українських воїнів, який, попри поранення, перебуває на реабілітації — і саме зараз, у непростий період відновлення, взяв участь у висадці дерев разом із побратимами. Його присутність стала нагадуванням про стійкість та силу духу, що продовжують жити навіть у мирних ініціативах.
«Такі акції мають не лише екологічне, а й глибоке символічне значення: кожне посаджене дерево — це нагадування про тих, хто віддав життя за нашу свободу. Це і спосіб вшанування, і крок до відновлення довіри до майбутнього», — наголошують у ГО «Захист Держави».
Організатори закликають кожного долучатися до ініціативи — висадити дерево в пам’ять про героя свого села, громади чи родини. Для цього потрібно лише заповнити онлайн-форму, вказавши місце посадки та ім’я воїна, щоб створити всеукраїнську карту «дерев пам’яті».




До теми
- «Якою є війна зсередини і що змінилося в Ужгороді»: відверта розмова з Владиславом Товтином
- Говерла за спиною, далі – Румунія: охорона кордону високо в горах
- Міжнародний день рисі: що загрожує одному з найрідкісніших і найпотаємніших хижаків України
- Інклюзія — це про гідність: Ольга Принцовська про власний досвід та зміни у суспільстві
- Собаку чи кота можуть забрати: за які порушення власникам тварин загрожує штраф до 5 тисяч гривень
- На Закарпаття на відпочинок приїхали понад 240 дітей із трьох областей у межах проєкту "Карпатська зміна"
- Коли турбота дає результати: як олені у центрі «Квасовець» обжили новий басейн
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- Мар’яна Нейметі: «Ніхто зверху рядків не диктує, в нього є важливіші клопоти»
- Нюх, якому неможливо завадити: історія тандему прикордонника Олексія та його службового собаки
- Малюнки, екопоказ і сортування відходів: як в Ужгороді відзначили День охорони довкілля
- Ціни на продукти влітку: чого чекати українцям
- Приєднався до війська — де вже служать батько і брат. Ужгородець Павло через рекрутинг долучився до 101 бригади ТРО
- Після ампутації повернувся в підрозділ - Сергій на позивний «Веселий» про закарпатський діалект, поранення та повернення у стрій
- Іпотерапія для ветеранів: на Закарпатті родини захисників провели день психологічного відновлення
- Сьогодні – Трійця: традиції, прикмети та головні заборони свята
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- Ветерани та військовослужбовці на Закарпатті отримують якісну та безоплатну стоматологічну допомогу
- «Tolkовий Світлячок» уперше завітав до учнів Іршавської громади
- "Я формую менталітет воїна": інтерв'ю з американським інструктором 128 бригади Майклом

До цієї новини немає коментарів