Закарпаття отримало понад 28 млн грн державної субвенції на придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, які через війну вимушено перемістилися до нашого регіону.

Зокрема, вже найближчим часом понад 11,5 млн грн отримають Ужгородська та Чинадіївська ТГ, які ще торік подали свої пропозиції щодо потреби в цільовій субвенції.
Така підтримка зараз украй важлива для сімей, які прийняли на виховання від 5 до 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Для них будинок – це не просто стіни й дах, а простір для гармонійного розвитку, де вони почуваються в безпеці, зростають у любові й турботі, наголосив заступник голови ОВА Юрій Гузинець.
Як відзначила начальниця Служби у справах дітей обласної військової адміністрації Світлана Якімеліна, зараз триває пошук житла для ще двох ДБСТ із Херсонщини та Донеччини. Кошти для придбання нових помешкань для цих великих прийомних родин розподілять під час наступного засідання профільної регіональної комісії.
Загалом цьогоріч Уряд виділив 833 млн грн на придбання житла для 120 дитячих будинків сімейного типу в різних регіонах країни. Насамперед житлом планують забезпечити родини, для яких через виклики війни його не встигли придбати торік, новостворені великі прийомні сім’ї, вимушено переміщені та евакуйовані за кордон ДБСТ.
До теми
- На Закарпатті до 1 вересня готують 566 шкіл: що зміниться для учнів
- Закарпатцям нагадують про необхідність сплатити майнові податки
- Гранти по 1 млн грн: ветеранів і ветеранок Закарпаття запрошують до участі в грантової програми «Траєкторія 3»
- На Закарпатті понад 3,8 млн грн спрямують на проєкти ветеранських організацій
- Закарпаття долучається до масштабної ініціативи «ВСІМ. Формування культури доброчесності в громадах»
- Закарпатці мають більше часу, щоб отримати до 200 тисяч гривень на власний бізнес
- На Закарпатті 15 проєктів для підтримки вразливих категорій отримали 2,8 млн грн з обласного бюджету
- Новий рахунок «Турбота про дитину»: як отримувати виплати до року та «єЯсла»
- Від санаторіїв до центрів відновлення: в Ужгороді обговорили нову модель реабілітації ветеранів
- Понад 50 евакуаційних поїздів та організованих груп прийняло Закарпаття від початку повномасштабної війни
- Продовжується реєстрація на табір відновлення у Карпатах для жінок-ветеранок.
- З початку року на видатки, пов’язані з війною, Закарпаття спрямувало понад 682 млн грн
- Новий етап гуманітарного та культурного партнерства: Закарпаття зміцнює співпрацю з італійським регіоном Фріулі-Венеція-Джулія
- На Закарпатті стартувала «Школа ветеранського підприємництва»: триває набір учасників
- Закарпаття посідає лідерські позиції в Україні з розвитку альтернативних джерел енергії
- Бізнес Закарпаття може стати учасником міжнародних програм підтримки, які втілює ООН з промислового розвитку (UNIDO).
- 20 проєктів і 4 мільйони гривень: на Закарпатті обирають найкращі ветеранські ініціативи
- Понад чверть мільйона послуг надали ЦНАПи Закарпаття за І півріччя 2026 року
- На Закарпатті обговорили підготовку до нового навчального року та реформу освіти
- Спортивна гордість Закарпаття: кращих тренерів відзначили з нагоди професійного свята

До цієї новини немає коментарів