Майже пів мільйона адмінпослуг надали ЦНАПи Закарпаття у 2024 році

Найчастіше громадяни зверталися щодо реєстрації місця проживання, оформлення й видачі паспортів, довідок ВПО та отримання різних видів соціальної допомоги.
На фоні інших регіонів це дуже високий показник, враховуючи кількість населення, яке зараз проживає на Закарпатті. Така статистика свідчить про те, що громадяни довіряють фахівцям ЦНАПів і частіше саме до них звертаються за отриманням необхідних державних послуг і сервісів, підкреслив під час наради з керівниками центрів надання адмінпослуг області заступник голови ОВА Олександр Пацкан.
«Розуміємо, яке колосальне навантаження припадає на вас протягом останніх років. Дякуємо за те, що кожен із вас докладає максимум зусиль для забезпечення населення якісним, зручним і доступним сервісом», – наголосив Олександр Пацкан.
Як відзначила начальниця відділу адміністративних послуг, аналітики та цифрової взаємодії управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Закарпатської ОВА Христина Мацко, протягом минулого року в області вдалося відкрити 2 нові центри надання адміністративних послуг, створити 2 територіальні підрозділи та 13 віддалених робочих місць для адміністраторів.
«Зараз ЦНАПи діють у 60 громадах Закарпаття, понад половина працює за принципом «єдиного ветеранського вікна», ще 5 – як Дія.Центри. Крім того, в області функціонує 5 територіальних підрозділів та 116 віддалених робочих місць. Загалом необхідні адміністративні послуги громадяни можуть отримати у 181 точці», – зазначила Христина Мацко.
Одним із ключових напрямків роботи цьогоріч є завершення розбудови мережі центрів надання адмінпослуг і збільшення кількості Дія.Центрів. У ЦНАПах області також продовжиться модернізація обладнання та сервісу.
Станом на сьогодні в осередках вже встановлено 29 паспортних станцій, 8 принтерів для друку та видачі водійського посвідчення, 16 автоматизованих систем керування чергою попереднього запису (електронна черга) та придбано 9 мобільних валіз для виїзного обслуговування громадян.
Пріоритет у роботів всіх закарпатських ЦНАПів – позачергове консультування та надання послуг ветеранам, військовослужбовцям і членам їхніх родин. Зокрема, з моменту запровадження в області комплексної послуги «Я – ветеран» до центрів надання адмінпослуг звернулося 10 396 осіб, яким надали понад 11 тисяч послуг.
Під час наради також окреслили й актуальні питання в роботі ЦНАПів. Зокрема, за участю представників обласного департаменту соцзахисту населення, управління Держгеокадастру та Управління державної реєстрації
Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції обговорили дотримання норм законодавства та усунення помилок при наданні послуг із реєстрації актів цивільного стану, оформленні різних видів соціальної допомоги, видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та державної реєстрації громадських формувань.
До теми
- На Закарпатті запроваджують інститут медичного капелана
- Закарпаття налагоджує співпрацю з Кошицьким краєм Словацької Республіки у сфері фізичної культури та спорту
- Закарпатська та Луганська ОВА підписали меморандум про співпрацю
- На Закарпатті обговорили підтримку релокованого бізнесу в умовах воєнного стану
- Голова Закарпатської ОВА зустрівся з румунськими партнерами
- Стабільність зв’язку та інтернет-покриття: на Закарпатті працюють представники Міністерства цифрової трансформації України
- Податківці Закарпаття у 2025-му надали майже 120 тисяч адмінпослуг
- Нове життя «Лісової дачі»: на Берегівщині створять центр реабілітації для захисників із Луганщини
- Для 17 800 педагогічних працівників Закарпаття зарплати вже з січня зростуть на 30%, а з вересня – ще на 20%
- ДПС у Закарпатській області: стартувала деклараційна кампанія – 2026
- Податкові зміни та ПДВ для ФОП — у фокусі онлайн-діалогу Закарпатської ОВА з бізнесом
- Медична система Закарпаття посилює автономність та безперебійність роботи
- Понад 1700 дітей за рік: як на Закарпатті організували оздоровлення і відпочинок дітей
- В Україні стартувала Національна програма Скринінг здоров’я 40+: коли і як можна скористатись послугою інформує Закарпатський кардіоцентр
- Дитячі виплати-2026: все, що потрібно знати закарпатцям
- Закарпаття реалізовує реформу старшої школи: три заклади освіти стануть пілотними
- На Закарпатті зростає попит на ваучери на навчання від держави – найбільше видали в Мукачеві, Ужгороді та Тячеві
- Тарасівський опорний заклад освіти Нересницької тергромади отримав новий шкільний автобус
- Закарпаття – у п’ятірці регіонів-лідерів у сфері впровадження реформи управління публічними інвестиціями
- Закарпаття – тил, що зміцнюється: підсумки 2025 року і плани на 2026-й






До цієї новини немає коментарів