Збував метамфетамін в Ужгороді: підозрюваного місцевого жителя взяли під варту
За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури жителю обласного центру повідомили про підозру у незаконному придбанні, зберіганні та збуті психотропних речовин, що вчинено повторно (ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України).
Прокурор у суді довів необхідність взяття чоловіка під варту. Водночас йому визначено заставу у розмірі 242 тис. грн.
За інформацією слідства, підозрюваний причетний до розповсюдження метамфетаміну серед жителів Ужгорода. Протягом останнього часу правоохоронці задокументували кілька фактів збуту чоловіком згортків із психотропом. Він особисто зустрічався з клієнтами або ж залишав їм «закладки» з товаром, кошти за який отримував на банківську картку.
Ужгородець вже судимий раніше за наркозлочин. Також у суді стосовно нього перебувають провадження щодо вчинення крадіжок та порушення недоторканності приватного життя.
До теми
- В Ужгороді затримали дилера, який збував метамфетамін на території Ужгородщини
- Петиція про присвоєння Степану Гізі звання "Герой України" набрала 25 тисяч голосів
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники розкопали під шаром окатишів 8 ящиків контрафактних сигарет
- У 94 роки за новими враженнями: у Берегові оформили перший закордонний паспорт для довгожительки
- Звання «Заслужений артист України» отримали майстри сцени лялькового театру "Бавка" та маріупольського драмтеатру
- На Закарпатті за березень викрито 12 учасників схем незаконного переправлення військовозобов’язаних
- В Ужгороді презентували унікальні писанки з України та світу
- На Закарпатті судитимуть підрядника за ДТП під час ремонту траси Київ-Чоп, у якій вагітна жінка зазнала тяжких травм
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Гроші з продажу – для ЗСУ: в Ужгороді проводять благодійну виставку-ярмарок "Світ писанки"
- Із початку року підрозділи ДСНС Закарпаття вже ліквідували 604 пожежі в екосистемах краю
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- 26 Закарпатський полк Національної гвардії України отримав стрічку з почесним найменуванням на Бойовий Прапор з рук Президента України
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- На Рахівщині взято під варту чоловіка, якого підозрюють у смертельному побитті односельця

До цієї новини немає коментарів