В Ужгороді у Клінічній лікарні планового лікування провели відпрацювання з евакуації пацієнтів

Критичні ситуації потребують чітких та злагоджених дій. Аби бути готовими до надзвичайних ситуацій, спільно з екстреними службами проводяться регулярні навчання.
За Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору, практичні відпрацювання дій в екстрених ситуаціях обов’язково проходять медичні працівники. Одне з таких навчань провели спеціалісти управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради в Клінічній лікарні планового лікування.
Для навчань було задіяно аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС у Закарпатській області. “Оскільки лікарня – заклад, де перебувають маломобільні пацієнти, а їх лікування не може бути перерване, то за потреби вони мають евакуюватися лише до інших медичних закладів. Для оцінки ситуації, аби швидко розмістити хворих, ми щоденно моніторимо поточну кількість та стан мобільності пацієнтів кожного відділення всіх підрозіділів нашої лікарні”, – зазначив директор Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня Олег Голуб.
На відпрацюванні було змодельовану ситуацію, коли з лікарні терміново слід було евакуювати хворих у кріслах колісних та лежачих хворих на ношах. Для цього попередньо визначили, що хворих прийме Клінічна лікарня з невідкладних станів та екстреної медичної допомоги, а для їх транспортування було задіяно евакуаційний автобус та реанімобіль Ужгородської станції швидкої медичної допомоги.
До теми
- В Ужгородському замку запрацювала нова фотозона
- В Ужгородському замку триває культурно-благодійний фестиваль «Бельтайн»
- Ужгородський перинатальний центр отримав високовартісне обладнання для новонароджених
- Екоакція «Шевченко єднає Україну»: в Ужгороді висадили дуби біля освітніх закладів
- В Ужгороді вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС
- Ужгородці закликають підписати петицію про присвоєння звання Героя вчителю, який загинув на війні
- У єпископській резиденції в Ужгороді відкриється виставка ікон «Бо ти моя надія, Господи!»
- Безкоштовна вакцинація та обстеження: у центрі Ужгорода завтра працюватиме «Містечко здоров’я»
- «Територія кар’єрних можливостей» – в Ужгороді відбувся масштабний Ярмарок вакансій
- Сьогодні, 24 квітня, Ужгород провів в останню земну путь 26-річного захисника Едуарда Перебзяка
- Завтра, 24 квітня, в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Едуардом Перебзяком
- У каплиці Ужгородського замку презентували 3D-проєкт Горянської ротонди
- Рух транспорту у центрі Ужгорода сьогодні ввечері та завтра до обіду обмежать під час Великодніх богослужінь та освячення пасок
- В Ужгороді презентували книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 45-річним захичником Сергієм Готрою
- В Ужгороді у суботу та неділю перекриють центр міста - у зв'язку із проведенням "Сакура-фесту"
- В Ужгороді триває Великодній ярмарок
- Полеглий Герой з Ужгорода посмертно відзначений високою державною нагородою
- Зі ще одним захисником – 56-річним молодшим сержантом Чобо Даковим – попрощалися нині в Ужгороді
- Завтра, 18 квітня, в Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Готрою
До цієї новини немає коментарів